Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval valami ilyen a terv, de mivel TERV gy még agyalok rajta..........

Lehet hogy a háló nem háromszög lesz, hanem egy "lángnyelv".....az már csak ugye egy kis vágás.....


nem !
Csupán még kitart az az átutalás amit nyáron küldtem Szabi cimbinek:-))))))
Tudod...mikor elfogy a lé, megint bunkózni fogunk:-)))))))


Amugy az tény, hogy mindig akkor ügyködök, mikor a motor "járókereten" van.....de szerintem ez így ésszerű...hiszen ha nem ott van akkor menet közben nem tudok semmit csinálni.....csak HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚZ
NI a gázt:-))))



Na Szabi tesó.....
Sláger rádió....akkor és most:-)
Szóval lassan kész....és ha minden igaz, még van itthon Suzukis matricám is:-)))))


Az idom annyival lesz különb ennél a sablonnál, hogy........mindjárt megrajzolom:-)
Most hogy az ördög a hosszas savazások hatására kikupálodott, és már csak megfélemlítés és elrettentés képpen rakja fel a járókeretes képet a motorjáról, rijogatva a bámészkodokat, egész jól "összemelegedtetek"!
Ti nem így gondoljátok?!
Nálad a pont én voltam a vak egér!
Nem figyelsz:-))))


Most egy mintát csinálok..... ebből lesz majd legyártva üvegszálas idom......vagyis azon nem lesz glett:-))))
De ez a jővő...... ha nem? Akkor természetesen ez megy fel......a hétvégén be is fejezem...lefújom feketére, és majd csinálok képet.

De amugy nem félek, mert sokat csináltam már.....a festék összetartja.......no meg épp ezért kell rá töb réteg, és alapban repedésmentes felület.....és persze nem 3cm vastagon:-)

A Gs-emen a fejidomot is javitani kellett....azt is így csináltam
Ok. Majd a végeredményre azért kíváncsi vagyok, már csak azért is hogy tudjalak cinkelni egy kicsit . Attól nem eggodsz ,hogy a gittelés kifog repedezni, töredezni a rázkódástól?
Sok sikert. Üdv: Szabi
Ezért mondom, hogy nem láttam még.....

Banditot se.......bár mint laikus azt mondom, hogy a banditnál a váz ugyan az.....
Legtöbb ember is azt mondta eddig, hogy láthatóan az a különbség hogy vaskosabb a nagytesó, és a hütője is jóval nagyobb....



No megyek.... már a 3. réteg glett szárad....és már 2x csiszoltam le, csak mindig van benne 1-1 pici lyuk, repedés.......és ugye ha csinálom, akkor JÓÓÓÓL csinálom:-)
A felfogatásuk is teljesen más, mig a 650-esen a blokk ill. az oldal dekni csavarjaihoz rögzíted, addig az 1000-esnél van erre egy külön fém konzol, ill tartó fülek. A felfogatás hiába is lenne ua. akkor sem stimmelne mert mint írtam kissebba blokk. Szerintem a Banditnál is ez a helyzet a 600-650-es é kissebb mint az 1200-1250-es é. Az alsó has idom nem kompatibilis a két típus közt.
Oks.....

utobb vettem észre, hogy Te már nem keresel - mert van......csupán azt nem értettem nagyon, hogy mi a különbség, hiszen a blokk egy dolog, de a felfogatási pontok azért nagyjából azonos lehet, hiszen nem a blokk a lényeg, hanem a szélessége az idomnak.

Bár igaz, hogy nem láttam még 650est és 1000-rest egymás mellett
Te miket nem tudsz ! Köszi a címeket de már végig zongoráztam. Az svmedian lévő idom csak 650-eshez való, és az annyiban külömbözik az 1000-es töl, hogy kb. fele akkora ablokk. Csak 650-hez csinálnak, hogy miért nem tudom. Azért köszi a hozzá szólást és az ötleteket.
Ui: Jöhetnek az új tervek és ötletek , mert hosszú lesz a tél

Üdv: Szabi
Eladnám az egyenesvázas 600/1200-ra passzoló Shad topcase tartókarjaimat.(Shad és moto-deatail 42L-es dobozhoz való) A gyári csomagrögzítő babák/csöcsök/kampók helyére megy fel, az előrenyúló típus, nem a váztörős. Adom hozzá a felszereléshez szükséges csavarokat is, de a platnit nem, az jár minden moto-detail 42L és shad dobozhoz.
303242727
14e ft
Szabi!


Amugy mi a különbség a 2 idom közt?
AZ 1000-resnek más a felogatási pontja?, Mert itt
http://www.svmedia.hu/kiegeszi...
van 22.000-ért.......

Na most ha van egy ilyen, akkor nem tart semeddig gyártani az 1000-reshez is......(gondolom én:-)
nincs?

Pedig adják veszik......jó persze nem követem rendszeresen a fórumokat, de mikor utoljára nézegettem a netet, akkor egy csomót találtam.
Az álltalad említet fórumon nem lehet Sv 1000-hez kapni és az ember sincs képben teljesen de persze azért igazat adok. Az Sv-hez sokkal több a megvásárolható kiegészítő. Az ebay-t szoktam böngészni és tényleg vannak jó dolgok.
A gond tesókám, hogy az SV-re iszonyat sok helyen találni ilyet.......

Elég csak felmenni az SV fórumba, vagy megkeresni FRPetit.....

De ugye a Bandit az egy kicsit különc ebben, hiszen nem sok minden van hozzáé idehaza..

Bezzzzzeg az ebay-en......HMMMMMMM csodás dolgok vannak, de ugye nem a jelen anyagi helyzethez mérten.
Hali Blue ! Köszi az ötletet . Ez a téma engem is érdekelt, még a nyárom. Az első dolgon volt bemenni a Suzukihoz és érdeklődni, az ára 62000 Ft. Mondtam nekik, hogy a motor blokk nem kell csak az alsó szakál idom . Szóval ez kilőve. Aztán a neten találtam típus azonos utángyártottat, 9000 Ft. Ez már nekem belefért, persze nyers volt, azt mondták csak festeni kell, de azért aszóró gitett nagyon elbírta. Kevertettem gyári színt,+lakk kb 3500 Ft. Lefestettem és kész is. Szerintem ha teheted próbálkozz az utángyártottak ból, mert jó minőségüek és még a csináld magad érzés is részben megmarad. Mellékelek pár fotót, a gyári ról, még nyers állapotban és a kész állapotról. Remélem megbocsájtjátok egy régi banditosnak, hogy Sv-s fotókat tölt fel?
Hali Blue ! Köszi az ötletet . Ez a téma engem is érdekelt, még a nyárom. Az első dolgon volt bemenni a Suzukihoz és érdeklődni, az ára 62000 Ft. Mondtam nekik, hogy a motor blokk nem kell csak az alsó szakál idom . Szóval ez kilőve. Aztán a neten találtam típus azonos utángyártottat, 9000 Ft. Ez már nekem belefért, persze nyers volt, azt mondták csak festeni kell, de azért aszóró gitett nagyon elbírta. Kevertettem gyári színt,+lakk kb 3500 Ft. Lefestettem és kész is. Szerintem ha teheted próbálkozz az utángyártottak ból, mert jó minőségüek és még a csináld magad érzés is részben megmarad. Mellékelek pár fotót, a gyári ról, még nyers állapotban és a kész állapotról. Remélem megbocsájtjátok egy régi banditosnak, hogy Sv-s fotókat tölt fel?
easy..... ez a kész mű kb 30%-a még csak......

eleve ugye nem lemezből lesz......hiszen ez csak a forma...
Utána ugye fekete lesz.....
Lesznek benne lyukak, amiket hálóval töltök meg.....
És ugye jön a gagyi kategória.....lesz benne pár led, vagy neoncső:-)
bár úgy lenne......biztos nem 3 műszakban kellene tolnom az ipart
Most jövök motorszerelésből, nézem ezt a művet. Jó ez , de még kicsit szofisztikálj a formán, úgy tuti lesz.
Egyetértek,bár a Fazer legalább egy szép,arányos motor.
Banditnak a fékjeire meg a futóművére költöttek volna inkább,bár a lámpa biztos olcsóbb!

Blue,te nem a Suzukinál vagy titokban fejlesztőmérnök?
Itt meg csak felméred az igényeket?
Ez a mai trendi.....

Pl nézd meg az új XJ-t......már már Fazer mániára utal....
az egyik az XJ, a másik a Fazer


Miért nem lehetett az Xj-t is hagyni olyannak- kis frissitéssel, mint ami volt....
Előttem a TÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉL


Amit most látsz az összesen kb 4 óra játékot foglal magába.....szóval ha azt veszem, hogy alapban 1070ft.os órabérben szenvedek - persze Bruttóban....akkor még van 56 órám arra, hogy megvehetném a gyárit:-)