Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tököm foglalkozik vele) Kormányzok aztán kész
Megelőztél......


Ez bizony így van:-))))
Én is meglepődtem:-)

Előtte sokba is volt a téma......a gumitéma:-) Mivel csak a közepe kopott:-)
?

És mivel mész robogóval?


Én nem tudok lapon fordulni, de probáld ki..... mész egyenesen és a bal kezeddel eltolod a kormányt......Úgy fogsz beesni balra, mint a picsa.......

ez az ellenkormányzás......bringánál is müxik:-))))

Szóval ha balra akarsz kanyarodni, mert arra megy az út, akkor baloldalon eltolod, jobb oldalon húzod a kormányt.....
Ezt írtam Én is.....

de valaki feldobta hogy anyázzzzzunk már, mert elég lapos a téma:-)))
Én olyan 50-140 közt mozgok......
Ha elmegyek "csak úgy" akkor meg ......mondjuk úgy, hogy ha lenne traffi minden bokorban, akkor már nem is élnék:-)
Én úgy tudom a motor és a bicikli is attól kanyarodik hogy bedöntöd. Könnyen bedönteni meg ellenkormányzással lehet.
Ezt úgy érted hogy jobbra kanyarodsz és a jobb kezeddel erősebben kell tartanod a kormányt?
Ha igen akkor azt mondom hogy még gyári gumid van.
Köszi Gábor!

Ma megint tanultam valamit!
Ha a kérdés arra irányul: Mi lenne, ha a jobbos kanyarban nem tolnám el a jobb oldali kormánycsutkát, akkor a válasz az, hogy becsuklana jobbra a kormány, és úgy csinálnék, mint amit majdnem lefényképezett a Niki


Működik?
Ugye) Levédetem az ötletet a szabadalmi hivatalban DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ez így van Zöldi, ne értsd félre.. Azt figyuzd meg a motorodon, hogy amikor rajta van az íven, akkor melyik irányba tartod a kormányt.. Nekem a kormány tovább akar fordulni, és tartani kell, hogy ne "essen be" a kanyarba..
Az ellenkormányzás oké..
színrefújva tuti lenne :D
Oks) ilyet még nem hallottam) Occsó túradobozhoz mit szólsz? :-D
"Hm........ezt nem értem. Balra kanyarodok, balra húzom, jobbra kanyarodok, jobbra húzom. Pont. Fiúk, ti nem tévesztettétek össze a dolgot a salakmotorozással?"

Ezt csak így gondolod. Gyakorlatban mindenki ellenkormányoz, mert máshogy nem lehet befordulni, csak nem mindenkiben tudatosul
Holnap ülj rá a motorra, keress egy egyenes üres utat. Állj be a felezőre, engedd el a kormányt, majd a bal kezed 1 ujjával(ne többel!) told el a bal markolatot. Ekkor az elméleted szerint jobbra kéne fordulnod, de készülj fel, balra fogsz.
Most miért? Szerintem tök jó ))))))))))))))))))))))))))))))))

Tegyél közéjük egy szóközt!
Mindig csak az utolsó szmájli megy el,de miért?
Tök "occsó" túradoboz........
Nem....van olyan gumi és futómű ami beesik és van az ellenkezője is......nyilván a köztes a jó megoldás, de azt nehéz eltalálni.
Motoron alul vagy túlkormányozottság? Hm........ezt nem értem. Balra kanyarodok, balra húzom, jobbra kanyarodok, jobbra húzom. Pont. Fiúk, ti nem tévesztettétek össze a dolgot a salakmotorozással?
Kicsit zavaros, amiket itt írtok kormányügyileg. Pedig tök egyszerű: Sétetempónál úgy kormányzod, mint a biciklit, ha jobbra kanyarodsz, jobbra fordítod a kormányt. Ahogy megvan egy mnimális tempó, akkor meg ellenkormányzol. Ha jobbra akarsz fordulni, akkor a jobb kormánycsutkát eltolod magadtól. Más lehetőség nincs. Aki szerint igen, csináljon róla On-boardot, kap tőlem sört ha nem nyal el.