Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg mindig az a fejlovesem h kiprobalok eb nc750x-et.....
Zoldi trial gepe szerintem egesznap otliternel tobbet nem eszik es a gumija se kopik.
Amugy barmi mehet ha van olyan kocsid amibe egyedul be tudod tolni.futo kizart.
Hááát a gumit minden esz,iha erős,meg olyan a pilóta.Azért 250-es bandion nem tudnálak elképzelni,noha még nem találkoztunk.
Közel 150Le az is ,2001-es.És tuti könnyebb is.De tényleg öregebb viszont sportgép ,alapból sportos futó+fék,mégis rosszabb.a yamaha meg sporttúra csak.
Egy probat megerne.....de cel a kisebb fogyasztas gumiban is,ez meg gyilkos lenne....
Kegyetlen jó motor szerintem, csak nem biztos hogy megéri a jóval nagyobb többletköltség ha nincs kihasználva.
Fiatalabb,2-3 generacióval előrébb van,erősebb,persze hogy jobb.
Nekem könnyebb volt vele kanyarogni mint a cbr 900-zal,gyorsabb is voltam vele,nem hittem el...
Illetve a vezérműláncfeszítője 50ezer körül van és én úgy tudom hogy átlagosan 70ezer km-nél szeret meghalni.

Ez egy kurvajó motor az biztos. Itt a yamaha már elkapta azt amit a többi japó csak az elmúlt néhány évben tudott leutánozni.
Azért ezzel más kanyarogni meg a fék.....ámbár pont én mondom aki egyre lassabban megy és lassabb gépeket vesz.
Nem annyira kapkodják őket, a 12darab S-esből 7darab tavasz óta ott van, csak most olcsóbbak minimum 200ezerrel. 6litert és felette szeret kajálni, 150lóerő, magas súlyadó, drága átírás, szereti a láncot meg a gumit. Engem ezek tartottak vissza, de mindjárt megkapom hogy ezek mind hülyeségek

Mellesleg szerintem Szotyinak is felesleges a 150 lóerő, tud ő kanyarodni meg tud lendületesen motorozni, nem kell állandóan tekerje a gázkart
Az egy egyészakás kapcsolat ami elhúzódik.
És meglepő de az igen nagy elhanyagolás mellett igen jó.
Csak ki kellett vakarni a koszból.
Meg a digó hülyeségéből.
Érdekes hogy még a szelephézag sem ment ki a tűrésből pedig minimum 60e van benne.Persze óra csak 32e.
És sok a rozsda.
Csak példának hoztam fel,aztán lehet,hogy duplája van benne,km
MÁNŐKEN alkat vagy te
CBR 600???
ez a1,6ról indult, szerintem még innen is lehetne alkudni bőven.
Jah nekem a táblázat szerint L jó lenne USA a termék.Ott meg van pár nagy grizly.
Most látom a 2xl-es elég nagy.
Karcsu.
Nem érteni kérem,ángol motorom van.
Kicsi,... a milw-et én is néztem,nem lehet mindenki olyan karcsú mint te
Na ezért jó a bandit,nálam 62ekm alatt csak tankolni kellett. Hondával ill Hondáimmal (kivéve egyet) ellentétben,pedig mind újonnan lett véve..
Jah és a milwaukee-nak van mellénye.55e környéke akku nélkül.

http://szerszamdoboz.hu/milwau...
Vagy az vagy a dewalt pulover,amit rokon be tud könnyen szerezni az usákoknál.
karácsonyra hazaér.
Fazer topikban nemrég irta egy srác,nem vitték visszahivásra,tavaly megvette most megrepedt,szétkapták,miszlikbe,hegesztést ujra csinálták,telibe fényezték,majd összrakták.
Yamaha háritott hogy 5 évig volt garis vagy mi.
Nem tudom,de itt egy srác nagyon jól ment vele és 100ekm felett van már benne,mellesleg engem is kibírt....