Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebből is csak egy dolog derül ki: ízlések, és pofonok. Vagyis a nagy semmi. A nyugodt motorozáshoz nekem ideálisnak tűnt, és Szotyi most pont azt szeretne. Vagy legalábbis ezt állítja Mindenesetre ne erőgépekhez mérd ebben az esetben. Szotyi fejében az NC is megfordult. Na, ilyen kategóriához mérd.
Keress valakit aki addig ül rajtad mig elmulik.
Nekem semmi hasonló tapasztalatom nincs az fz6-ossal. Leginkább a nyomatékszegenység, erőtlenség, gyenge fék és a rossz szélvédelem maradt meg, ez egy 2005-os fz6s volt.
Min bukik el? Egyébként meg gyere ki vendégségbe, akár hosszú hétvégére. Sok itt a jó út, a hegy és a kanyar A Glockner is csak 220-ra van Oszt' akkor bármelyik hágón meghívhatsz egyre. A nap végén meg én állom a két rekeszt
Automata vagy labvaltos?
Lelomboztal de akkor is furdal a kivancsisag.
csak ugy elvezi a gurulast
Szotyi nem megoregedni kezd, csak kevesebbet akar cihoskodni, es olyan motort keres, amivel kevesbe van ilyen kenyszere. A chopper azoknak valo, aki nem szeret gyorsulni, fekezni, kanyarodni, csak ugy ep ezi a gurulast meg a hangot meg a szelet. Meg hogy a kinyujtott lab miatt szetcseszodik a gerince.
Gondolom, nem csak felmatricáztak egy 125-öst
Ha sokaig kintragad a tesom valszeg kiveszek ket honap szabit es nem japo geppel kene azt a bazinagy orszagot megsasolni.
Vegyél goldwinget,úgyis "csak" stuntra kell!
Dóri barátjának NC750X-e van....nem akarsz olyat venni. Egy kezdőnek tökéletes, de én mikor elvittem kipróbálni amikor kifordultam a főútra azt hittem elromlott, olyan hamar tiltott, hogy először megálltam és néztem mert tényleg azt hittem.....kényelmes meg minden, de nagyon le van fojtva amin semmivel nem lehet segíteni, ha még öregebb leszek akkor jó lesz, még nem.
Az meg egy V-rod amit kiprobalnek.
Egy HD XR 1200-ra barmikor ra lehet beszelni.
Ha kezdesz megöregedni, akkor csopperre nem gondoltál?
Most kijottek egy 900 assal,azt lefogyasztottak.
Draga,nehez,gumigyilkos de tetszik!
Tibi,bele sem merek gondolni h a ninja milyen hiperterugrasra kepes....
Szivesen meghivlak egy sorre vmelyik hago tetejen,de 600 fazer kilove.
Biztos hogy te fz6-tal mentél ?
Minek nekem ellenseg,ha ilyen barataim is vannak....
hát inkább 1000 fazer.... a 600-as óriási visszalépés

az 1000 se egy egy erőgép nyomatékleadásilag....

ja és ugy alkottam hozzászólást mint ex fazeres, nem a ninjához képest!
Szotyi ha már úgyis mindenki megmondta a frankót,hogy mit vegyél, én is leteszem a voksom. Fazer 600. Mentem egy 2005-ös évjáratúval. Nagyon kezes és könnyű, piszok jó döntögetni. (Ugyebár az ezrest is jó, és ez könnyebb) Nem eszi viszont annyira a gumit, mivel kevesebb az ereje és könnyebb. A kevesebb erőhöz képest ellenben piszok jól megy, hihetetlenül jól és simán tol lentről is. Ha nem tudtam volna, hogy 600-as, elhiszem, hogy 1000-es... Ráadásul a Fazernek a kényelme sem rossz túrákra. Ha jól olvastam, pont ezek voltak a szempontjaid, amiket felsoroltam. Egy szó, mint száz, ha előbb próbáltam volna ki, sose veszem meg a GSX-et... Szerintem addig ne vegyél motort, amíg ki nem próbáltad. Ja, és ha az én tippem nyer, tisztelettel köszönöm a sört...
Mindenhez IS!!!
Pedig imádom mikor szétszáll a mikroban,olyan mint amikor a tizedrangú horrorban belenyonják a zombifejet és ráadják a kakaót.