Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor semmi gáz, az nem távolság ha -10-nél nincs hidegebb. Nekem is kb. annyi.
Én a Mecsekbe készülök megint, 250-280 km közötti táv, mikor hogy sikerül... Jelentem, a frissen vett fűthető markolatom installálva, és szuperül működik!
Nagyvárad mellett lakom , durván 200 km
Holnap valaki egy rövid Bp. környéki guriga?
Hova ki? Ez itt lesz Cserépfalun a bükkben, igaz Neked tényleg "ki", de nekünk bent. Szerintem Neked sem lenne több 300km-nél (mondjuk nem tudom merre laksz) ami ugyan motorral lehet, hogy sok télen, de belföldről is többen jönnek 200km-ről. No meg lehet kocsival is jönni, jó páran úgy fognak és alszanak abban.
nézegetem már pár éve de eddig még nem jött össze hogy kimenjek .... szégyenlős vagyok magamba
A satram ki kene probalni,a nyarira lehet benevezek.
jol birod még Sanyi
Szóval csak otthonról menekül, de nem szeret kocsmába járni...
külömben nem csak motorosból vannak ilyen .. szeretem ha már fáj a hideg .. cimborám -20 ba horgászik a jégen és 1.5 .liter wiskyt be ver és a halat amit fog vissza dobja
első jö beszolásod
Igen nagyjából az, de mégsem. A lányok ha jönnek akkor házban alszanak sőt én is volt, hogy nem sátorban (nyáron is van hőbagoly akkor persze sátor) hanem velük bent a házban aminek 2 rugó/fő/éj szokott lenni az ára, így éjfél felé elvonulunk a táborhelyről, de a lényeg, hogy szombaton a termálban áztatjuk magunkat délelőtt és este is vissza szoktunk menni ahol ugye a medencében sörözés egy kellemes elfoglaltság tud lenni.
itt van ez az óccsó kis fűthető kesztyű 112 eur + 19% áfa.. :-)
A hideg se vicces sátorban. Szóval akkor ez 3 nap szlopálás a kurva hidegben. Röviden összefoglalva?
Sztem kihagyom
A faggyunk meg csoportosan motorral elefantreffen magyar módra.
Ez: hóbagoly ez a 6. lesz eddig 3X voltunk a lányokkal és most lehet, ghogy megint megyek ha nem eső lesz hanem hó vagy csak hideg, mert az eső azért nem olyan mókás sátorban.
Ja, a most vasárnappal én is szemezek :) Nem sok ilyen várható még az idén. A hóbagoly, az meg micsoda? Azon kívül, hogy fehér, tollas és egereket hajkurász éjjel?
Anno postásként melóm volt, akkor két telet húztam le, de utána sem hagytam abba mivel akkor közlekedési eszköz volt a motor és nem hobbi, ma már csak szórakozás és épp ezért ha ehhez van gusztusom akkor megyek, ha máshoz akkor nem. Vasárnap is gondolkozom rajta hisz jó időt ígértek, egy rövid guri oszt jónapot. Tényleg, februárban megint lesz hóbagoly, ha tudok megyek, még valaki?
persze hogy .. nem vagyunk cukorból .... mikor meg vetem a tárcsa fékes etz 28 000 ért végig nyomtam a telet ..

ma máskép gondolom .. a motorozás legyen élmény .. nem fagyoskodás ónós esőben exkimonak öltözve .... taknyod nyálad egybe folyik nov - márc ig fujod az orrod ..

nem kell ez már
részünkröl a meg tiszteltetés ... DE KURVÁRA ÉRTJÜK AMIT CSINÁLUNK ..... cimbora
Már egy anyám sincs, de azért engem még mindig nem zavar a hideg: link , link igaz régi felvételek, de attól még valódiak. A téli kesztyűm amit pár éve a darázsgarázsban vettem (azt hiszem még ma is kapni) nekem -15°-ig elviselhető volt, ha annál hidegebb van akkor ott van az a védő amit a futárok is használnak, abban zuhogó havas esőben mentem egyszer a hóbagolyra és nem ázott át no meg nem is fázott a kezem.
Plusz 10 fok alatt motorozzon akinek két anyja van.... Tasi! Cimbora meg van elégedve a munkátokkal! :) Azt mondta sosem volt ilyen csendes a "kávédarálója"!
Végülis a fókák a jeges vízben is birják.
,de jól szigetel ..
Az inkább passzív szigetelőréteg.