Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem mindegy, menjünk bárhová, de 9-ig állapodjunk már meg, mert utána indulni kéne
Most akkor csak Visegrád lesz?
Csak mert ha langallózás, akkor inkább várnálak meg Benneteket Budaörsön a Mc-inél. Hmmm?
Ezt én is csak remélni tudom, mert most elmegyek aludni Aztán holnap tőlem mehetünk bárhova Remélem ez az ÖMV, az az ÖMV ahonnan lehet csapatni E-gom és Dobogókő felé
Akkor már 2-en vagyunk,remélem Sándor is nézi igy belenyugszik a döntésébe.
Oké, ott leszek. Aztán majdcsak lesz valami
10:30 szentendre omv kút?
Bár nem én vagyok a szervező,így nem kp,viszont konkrét voltam.
Merthogy aludnék :)
Csatlakoznék, de valaki mondjon már valami konkrétat. Mondjuk 10 percen belül :)
Csak időben, hogy felérjek!
Honnan lesz a start?
Eleg ide.
Ja, de írok idefele is.
Ha kiderul szolsz?
De-de ez lesz az
karbi 11-es pozició nem így néz ki ? mondjuk ez 2002
Háááát valami 200 körülire mibe talan egy visegrád és környéke fér bele és olyan 11 körüli találka. Bár most jöttem haza és itt esik, no majd meglátjuk reggel, hogy milyen idő lesz.
Balatonfelvidékre gondoltam, nincs messze, kanyarok is vannak, Füreden 6lépcsősbe velős pirítós, vagy langalló Vigántpetenden, whatever :)
Nem biztos hogy gyári a karbi, mert az alkatrészkatalógusban nem így néz ki a gyárija
yamaha márkaképviselet vagy ahol tudnak rendelni gyári alkatrészt mi ebbe a nehéz ?
yz125 2001, nem tudom milyen karburátor van rajta, nincs rajta jelölés. Talán mikuni tmx38, de nem biztos mert ahány oldal annyi félét ad be.
mien motor ? mint gyári alkatrész ,ha nincs mondjuk a louisba utángyártott , asszem a m-force forgalmaz mikuni alkatrészeket
12-16h között gondolkodom. Viszont legutóbb is Pilis volt (+ Turul), jobb lenne most más. Langallózni pl Vigántpetenden? Vagy egy Soltvadkerti sütizés is lehetne a Szent Korona Cukiban?!
Ha korán melegszik akár Stievnica? Ezek mind 1 tankos gurigák. Vélemény?
Mikuni karbikhoz alkatrészt honnan lehet rendelni ? Tm38-hoz keresek tűszelepet de még csak katalógust sem találok
Vagy mire gondoltál?
Balatonfelvidék? :)