Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tavasszal rendezni kéne 1 "sütüzis" találkozót..
azt én nem nagyon tudnám elérni de a mázsát azt azért ütöm
még mindig jobb mint bokára hízni
vízi...
Én vizi motoros is vagyok,van úszógumim
Szintén,de csupán azért mert olyan kocka hasam van, amit muszály volt leélvédőzni!
Ez rágalom, csak hasban vagyok kicsit erős
Következő lépcsőfok a sumó klub,végül is az autentikus a suzukihoz,nemdebár?
bumszli banditosok klubja
Most hogy jobban belegondolok, én sem vagyok nagyon könnyű
"én nehéz vagyok muszáj húzni neki",ezt a mentesítést ebben a formában még nem hallottam!
Nem tudom,kb 7ezernél volt,a P.C. berakása előtt,az egyik pirosban volt,a többi nem.Most tavasszal megcsináltatom megint. 50ezer felett vagyok kicsivel,(nem tudom pontosan,mert Yamahával mászkálok ilyen csúszós utakon-útszerűségeken.)szal tuti ráfér már,mert nekem néha felszalad a piros felé,de én nehéz vagyok muszáj húzni neki
Mondjuk te végig használod a teljes injektor spektrumot,biztos nincs ideje a térképnek a felejtésre!
Hát nekem 45e van benne, idén lesz 6 éves, és eddig egyszer volt, valamikor a 12-es vagy a 18-as szerviznél. Gaylhoffer Gabi - akinél szervizeltettem - szerint nem igazán volt rá szükség és azóta sem volt szinkronizálva. Nem is éreztem különbséget a szinkron után. Szóval fogalmam sincs
Vizesen milyen sűrűn kell szinkronizálni?
Igazad van lehet,hogy nagyon szuper,mert az user megadhatja az értéket egyszer(persze,ha tudja melyik az amin a motor a legjobban viselkedik )és ha kopik elállítódik vmi mindig utána állít.Nem kell többet padozni,de először csak kéne a pad,hogy tudja az user hol a legjobb a gép. ...vagy nem? Kémiában jobb vagyok.
Nem tudom,hogy jobb-e,Ago sem a legjobb emiszióra állítja be a motort,mert nem ott megy a legszebben-(rángatás csuklás stb nélkül),meg a legjobban se,de Ago tuti megmondaná.Meg kell kérdezni a P.C. topikban,nem sértődős. Amúgy nekem ez elég,ahogy Yoss is mondja nem versenygép,finomságra meg tökéletes lett,de idén elviszem megint,mert csak kopik a motor.Persze előtte szinkron szelep beállítás.
Mondtam én
Hmm.. kimegyek azt meglátjuk :)
Ez még csak hagyján,de a motort felismered e még?
K. Istvánnak írtam az előzőt természetesen.
Nem kell kimenni a garázsba, képről is felismertem a weboldalán. Szóval III-as az
Lehet, hogy jobb, modernebb, bár a Banditnál nem tudom hogy tud monitorozni, mert nincs benne szonda. Másrészt nekem nagyon bejött a PC, ennél nekem több nem kell a Banditba. Elvégre mégiscsak sporttúra gép és nem verseny és ezt az állítást a futóműve, fékrendszere is jól alátámasztja