Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah igen...Basi féle olyan 20k-ból kijön fényezéssel együtt...40-50 rugót nekem nem ért...

Basi sárvédő
Sztem ez jobban csak elég drága:
http://www.ebay.com/itm/Rear-h...
A képet valamiért nem tudom csatolni :( de megküldöm, ha írsz egy mail-t...
Jól néz ki!
Az enyémre Tasi gyártott egy jófélét...beszélj vele, biztosan segít...ha kell! Az enyém ilyen lett :)
Az jó lenne,mert,ha lesz olyan amin a láncvédő hosszú,akkor engem is érdekelne.
Többek között ezért SEM tetsuenek ezek a sárvédők,pedig hasznosak.
Meg a markolatfutes,zseles ules,szivargyujto,doboztarto,gps tarto,karacsonyfatalp,meg a tobbi csingilingi.
Ha minden alap lenne maradna a karhinar de akkor harakirit csinalnek.
Es nem lenne biznisz az aftermarket ipar.
Mint a túraplexi
Talán a 91 -es szinösszeállítás volt az...

Amit felsoroltál azok a 92 -es színek "tigris mintával"...

Amúgy szerintem most elég szép lehetőségek vannak beújítani egy ilyen gixer, mert sokan ráuntak, ugyanakkor kezdi a piac feltámasztani a kultuszt (ami valszeg soha nem volt halott).
Rokon srácnak volt 750, ha akkor ilyenem lehetett volna korában.
Az lett a sztori vége, hogy erősen 200 felett elkapott az első kerék mögött egy wartyogót, amit azonmód ketté is szelt.
És túlélte.
Irományodból ne felejtsd ki,hogy a friss fejlesztés tesztelését ingyen vállalom.
Szóval ezekből van a kék-fehér mint Tasié,piros-fekete amilyen szettet most vettél,a szürke-fekete lila csíkos amilyen most a tiéd.
A 90-es években viszont járt felénk egy szürke-fekete csíkos,máig kísért az a hang,meg a 180-as hátsó gumi. Ha akkor nekem ilyen lehetett volna a seggem alatt................
Azonnal írok nekik és megdorgálom a gyártót..:-D
Koszz!

Azota megbekeltem, bandit marad bandit, szerzek mellé pár célszerszámot.
Most otthon pihen...lehet mielőtt visszajövök vele kerülök arra egyet felétek...ha jó leszel kihúzhatsz egy tételt a listádról...
Héten újítottam be egy másik ruhát, olcsóbb, mint sorba állítani a 3 féle színváltozatot...
A gyári kormánytelot is felújítottam, így nekem is van egy dárda, csak az idomok körbeveszik.
Banditról ezt is sikerült lespórolni egyebek mellett...

Bármikor felraksz egy fotót a gépről,mindig nagyon rá tudok "kívánni"!
2004-ben 2vas volt a kalapban:XX,Bandit S.
A különbség 700000.- volt...ezért lett Suzuki.
De NEM bántam meg SOHA.
Nem értem miért nem sikerül a láncvédőt a gyárival megeggyező hosszúságúra legyártani?
92-ben még "már" volt 1100 gixeren...igaz akkor még nem az nem low budget motor volt...
Naked banditához képest a jobb szélvédelem miatt ezzel kevésbé fárasztó a hosszabb utak abszolválása - többek között ezért lett lecserélve.
Igen,már megtaláltam a feljegyzett munkafolyamatokat...hát az jó régen volt.
Szóval lecserélted a Nagy Bandit...Hondára,XX-re.
Gratulálok,abszolut jó döntés.
119 eur
Sok gyártó alapból ráteszi, nem tudom a Suzuki miért nem szánja rá magát, undorító, hogy bemegy az ülés alá dzsuva...

Mennyiért vesztegetnek egy ilyet?