Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Létezik olyan webáruház,ahonnan tutira nem hamis olajat küldenek?(zöldi lemondott...)
az univerzális eszköz csak mese... a DR-el nem volt gond mikor kentük itt ott elég lazán megy 110-120 at de legalább terepen egy nehéz dög mikor a sárból kell kicibálni kishavernek odaadtam forduljon vagy kettőt, jó homokos agyagba 20 méteren háromszor akadt el, lehetett a pólójából csavarni a vizet , laza prüttyögésre rosszabb földúton vagy a hegyekbe király de aszfalton a Banditot nem lehet überelni
a endúró szinte észre sem veszi a 10 centis lyukakat, már ha 80felett haladsz
lassú haladásnál meg egy gyors rántás a gázkaron az eleje átúszik aztán csak a hátsó kerék döccen egy kicsit
ellenben autópályán van vele szenvedés 100nál már széjjel akar esni
elkezdtük már kikalapálni a csorba kapát .... az autó nagyon jó mert azt tudja más is vezetni ha iszik az ember (persze én nem csak másoktól hallottam hogy vannak akik isznak )
ja tenke ott mentünk most , sok szép hely van 150 km-es távolságon belül csak ne lenne olyan sok szétkúrt út .... jó neked endúród van na de az nekem halovány aszfalton... az enyém tavasz óta darabokban hever , szétszedtem hogy lefestegetem meg kap új telószimeringet gumiharmonikát kézvédőt láncszettet aztán 10 évig megint lehet vele illegálkodni
Hát igen...én is amikor betévedtem ide, azt hittem rossz helyen járok. Csak autókról volt szó :)
részleteket nem tudok, mert annyi eszem van mint egy aranyhalnak
az biztos hogy oda-vissza láttam a fehér kövekből kirakott tinca feliratot
pádisra mentünk váradról 4 felől mehetsz (viszonylag rövid úton) mehetsz egyenesen ami szar , hidisel-nél eltérsz jobbra ami nem annyira szar de belényes előtt lyukadsz ki útlezárást elkapod , vagy tenke felől most onnan mentünk ott közelebb jössz ki belényes elé de 2 lámpa lesz , vagy kolozsvári útról borodnál be belényesbe leszel de az utána levő 3-4 lámpát elkapod még van valami csalinkázós út is amivel belényestől a medve barlang fele mész de azt nem ismerem
vissza úton mi másfelé jöttünk
kb egy a táv
olyan dolgokat csak filmekben láttam nekem megtenné egy hosszúcombú spiné persze ha ért hozzá gányul lemosni én is tudom
nincs másik előtte is utána is lezárások vannak mostmár de mintha dolgoznának is rajta itt ott .. télire szoktak aszfaltozni aztán csodálkoznak hogy gödrösödik , tavasszal nyár elején volt egy tüntetés lezárták az utat és virágokat ültettek a gödrökbe biztos tele a tökük pláne aki nap mint nap ingázik váradra
melyik úton voltál? ahol a félpályás lezárások vannak?
már majdnem eret vágtunk magunkon mire odaértünk
a másik út egy fokkal jobb
Egyet ismerek.............de rusnya egy némber.

Gőzborotvának hívják.
ááá semmi extra ... csak a jó romány utak mikor szöszmötöl az eső , volt egy kis túra tegnap és belényes környékén dúrják az utakat évek óta de ha nem is durnák akkor is dzsuvás minden érdekes mód ha átgurulok a határon már a plexin is átlátok ...
Somogybabodon voltál vele? Ezért vettem rá én első sárvédő hosszabbítót. A leömlőkre gyilkos módon rá tud sülni a ganyé....
A legjobb autóm volt a kategóriájában az 1.6 tdci Focus-om. Beletettem 2.5 év alatt 100k körül, de soha semmi gondom nem volt vele.
valaki nem ismer egy jó motormosó csajt ? (próbálom megszakítani a rengeteg fosautós beszélgetést )
El kell tartani az olajdilereket is.
Az én 1.6 ecotecem a 10000km csereperiódus alatt kb plusz 2 liter olajat eszik meg. 302000km van benne. És amikor csak 135000km volt benne akkor is csipegette.
A hangja jó ,erő van benne, fogyasztás 7-8- literben simán megáll.
Ennyi kis olajat had egyen már meg ez a gépezet.
Kintrol nem lenne konnyebb?
Az gáz nekem nem kell 100ekm felett ,inkább max 70ekm-rel.
Nekem Daciám van
most Octavia 3 van, de mire ez lejár már nem hiszem hogy ezt fogom koptatni
bocs má hogy beleszóltam nagyautós nagymenők dolgába a kis vackaimmal, na mindegy
Ha legközelebb adsz vissza, keressél meg, hátha lesz pénzem :D
Fóka van az ismerősi körben, azt csukott szemmel vennék. (ha nem 1000-es ecoboost :)