Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemrég láttam képeket egy GPZ900-ról - polírozott alulemezből készítettek rá idomokat, alakra pont mint a gyáriak. Brutál jól nézett ki
ha tudatosan nézed tényleg nem szép de ha csak így ránézel a motorra úgy egészében akkor nem feltűnő, az én szememet nem zavarná
Pl. 280-300 körüli sebességre?
Sőt, ha nem nézel oda, akkor már-már észrevehetetlen
egy flakonnal nyomogatom a vizet és dörzsölgetem pepecs de a rászáradt agyagos marhaságot nem nagyon viszi le a mosó , van láncom extra erős CZ aranyozott 530-as akár 500 szem hosszúságú is ingyen felnitteléssel jóval a DID ára alatt
Mondjuk arra is tervezték....
Vaze, ebben annyi matéria van, hogy atomtámadás ellen is véd
szeritnem alig lehet észrevenni
Gondoltam már rá többször, szerintem jövő szezon elején már fent lesz nekem is. Mondjuk kinézetre bűnronda, az igaz
Háát, ez pl. : link jól véd.....,de kéne ma?
Néha nem értem a motor gyártóit. Így vagyok az első sárvédők gyári dizájnjával például. Mint ahogy a nevében szerepel: sár védő! -Na ez az, amit ezek a rövidre szabott gyáriak ezt a kérdést abszolút nem teljesítik. Komolyan mondom, rátesznek valamit, ami van, de minek.... Az első kerék telibe b@ssza a hűtőt, a leömlőket, a blokkot, a bukócsövet, a vezető lábait... A legszarabb a leömlőkre rásült cucc takarítása, borzasztóan rá tud égni. Sokat hezitáltam ezen a ronda és drága műanyag szaron, a mai napig azt mondom hogy ezért a darab műanyagért sok a 10e Ft, de benyeltem a békát és vettem egyet. Minden bajom megszűnt utána. Linkelek két képet, esőben motoroztam kb 100 km-t és közvetlenül utána készítettem a két képet, mosás nélkül. Látszik a rittyó az első villán, a hűtő védő maszkon, a bukócsövön. Töredékére csökkent a mocsok ezzel a tizen-pár centis hosszabbítás eredményeképpen. Van aki azt mondja hogy kurva ronda, van aki semleges, de olyan még nem volt aki a szépségét dícsérte volna - szerintem sem lett vele szebb a motor. Viszont a haszna vitathatatlan, a dzsuvázás a tizedére csökkent.
Aktív hab / magasnyomásű mosó kombóval próbálkoznék - Bandi sűrűn bordázott blokkjának / leömlőinek környékét anno én is nagyon utáltam puceválni
ma vagy 3 szor ugrottam neki fogkefével de még mindig dzsuvás ... na de a háborúban is maradtak életben
Ilyet én is tudok - tegnapi Szabolcs megye + 20Km Kárpátalja
120 is van
Xado-t kapsz adalékként is, beleöntheted a Motulba pl. Sztem olcsóbb, mint a Xado olaj. Én próbáltam az adalékot, rosszabb nem lett :)
Ex-díler úr, DID 530ZVMX-ből létezik 110 szemnél hosszabb verzió?
Ők szerintem rendben vannak, és szállítanak Pick Pack pontokra is
Jó áron sehol..de nekem megbízható kell 370z-be tesómnak,meg nekem az autókba ,aztán majd a motorokba is ezt teszem.
Egy pont oda szinten,.
Szerintem azt még nem......vagy a fene tudja.. ...no meg hol kapni jó áron? ...én is agyaltam rajta, hogy kipróbálom.
Nem hallotta valaki,hogy a XADO-t is hamisítják-e?Állítólag elég jó olaj.
Oké,köszi.
Vagy ez,én innen veszem!
OLAJDEPÓ
Tuti nincs,de ez jó!
link