Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom vannak titkos rajongói, a mi kis szappanoperánknak
ha vásárolnál is valamit, mondjuk egy komplett nappalit az enyhíthetne valamit a szigoron...ha már úgy is arra jársz
Gödöllő
A kíváncsiság legyőzi az ellenszenvet

Bp. vagy mi?
Palotakert 20.
Bar oszinten mint a hatbavagas ugy vagyok ra.
Zoli!

Ha dobsz egy címet, akkor holnap bemegyek hozzád a melóba és nyomunk közös fotót, csak hogy lássák béke van
féktisztítóval zsírtalanítsd és alkoholos filccel javíthatod
Nagy lehet a baj, ha ilyen vadul alváz mosásba kezdesz
ezt megmutathatnád Zolinak is mert ráférne az Ő motorjára is de nagyon
Az en felnim szebb jo kis gyari honda fekete amit valaki gyoker jo mososzerrel lemosott es megkezdte 1-2 helyen
Ez a korrekt válasz nem a kukac baszakodása.
ne haragudj hogy nem takaritotam le a gumi fényképezés kedvéért a motorom felnijét .... amugy alu zsugor festék van rajta ... GYÁRI szinben ! +3 * savés lugg állo lakk a felnin a tankon 5* van lakkozva ............ az üzenetem látszik is az árnyékban !

3 liter lakk van ezzen a verdán apukám hid el

most már le is töröltem az ut porát .. tesék .. van rajta lakk ! ..............azért kiváncsi lennék a te felnidre ! ...
egy lakkréteg ráfért volna a felnire
épp most festettem az oldaltámaszom, a lakk kurva sokat dob rajta
mondjuk nekem tökmindegy, mert leverem az első úton, csak ha már ingyen volt szórtak rá lakkot is
contit cseréltem contira .......... az elsőnek kapot gumi made in malázia ....ezt ki cseréltetem made in gemenire elöre a leg puhább z -t adta a csávo ..... hátra aleg keményeb m -et 18 200 volt az első és 25600ft a hátsó


csak ne veszekedjetek már .................... amugy tényleg jonak tünik enyiért
Amúgy a 67754-67784hsz-ok közötti részből más látszik.

Mi ez az alpári stílus, nem sikerült Gizi nénire rámelegítened egy remek Andante szófát?

Te kis high quality sales manager
Önérzetes a kis lator

Politikusnak kéne menned, olyan szépen csúsztatsz
Mielőtt baszakodsz legalább cavintont vennél be balfasz.

"taschner
[18] szeptember 17. 11:30
én vagyok a hibás ... csak continentál gumit irtam

de conti motion ..

válasz erre ugrás ehhez a hozzászóláshoz előzmény
a_kupec
szeptember 17. 11:24
Angyalbögyörőm!
Remélem nem a cseh 2-t nézed. Ha betudsz linkelni olyan képet Tasi hsz-éből amin 120/70/17 gumi van és rá van írva, hogy contimotion akkor photoshop-ból király vagy"

De azt valóban elfelejtettem hogy mire cserélte be.

fölfogtad?
Mész a pi...ba te segg.
Ő Conitmotiont rakott be csak voltál olyan balfasz hogy felhívtad a figyelmét a visszahívásra ami contimotionra nem vonatkozik.
De mivel a többiek szóltak hogy ez hamar fog kopni így becserélte valamire.
Látod, látod, most is beigazolódott, hogy nagyon sokszor bamba arcú vagy . Amikor Tasi vette a gumikat és berakott róla képet, ugyan ezt kérdeztem tőle és Te voltál az aki legvéresszájúbban próbáltál leugázni. Mondjuk a végére azért becsitultál, mert szembesítettelek azzal, hogy nyomiságokat beszélsz
Pontosan mellik conti is ez?
Mer mintha lett volna csere valamire.
ContiMotion?
Ha az a Conti RoadAttack 2, akkor örülj, ha elmegy 6-7e-t.. De tapadni tényleg tapad, mint a barom.
Autóba elég szerény LE-k.
324 km most dobtam le a börmaskarát ...... JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ez a conti probáltam feszegetni kanyarban .. határozotan tapad még ilyen idöben is .... persze gyorsitásoknál teszi a segit ... ami tetszik hogy erős fékezéskor el emelia hátulját és nincs az anyulás bizonytalanság ... 3 garnitura nincs 140 -be .. ha elmegy csak 16-18 - ot ..a három gari már simán meg érte csak +35 be is ilyen legyen