Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinti normalis munkara szerintem mindenki ugrana aki fiatal. Noveremek munchenben vannak, kozel lennek hozzajuk. De mivel tapasztalt leinformalhato szerelore van szuksege igy egyertelmuen kiestem. Hiaba van meg a bizonyitvanyom nem tudok vele semmit kezdeni. Itthon biztos nem fogok szerelni mert keves a tapasztalat. Hiaba epitek fel egy muhelyt ha nincs eleg tapasztalatom. Markaszerviz 60kmre van de nem vesznek fel sehova " tanulot ".
Én csak a telefonomat hagytam el eddig az ér?
én csak azt nem értem Rudi ... hogy ha valaki ithon nem képes tudni érteni a motorszereléshez .. PL ........

akor az ha kint németbe kell szereljen ... ott már fog tudni ?
na csak azért mert hirtelen ... levi és a Móri szerelö is rá ugrott a 500 kilora ..............? ............?

érezhetöen szarabb minden egyes év de így is meg csináltunk ... szereltünk 214 db motort és még így sem panaszkodom és még a katát is be fizetem rendesen meg az iparüzési adót ......

csak az érdekelne ha valaki ithon szarul ...... vagy nem jól ..... vagy nem kellö hozá értésel ,,,, esetleg lelkiismeretel nyul a motorhoz .............. az kint jobban csinálja ? Ügyesebb ?
Erről 2 sztori is beugrik...

1. gurulunk a 251-es etz-vel első fokozatban alapjáraton,barátom vezet,utas vagyok,jobbról csajok,ülök ölbetett kézzel,váratlan teligáz,hátralendülök,fejem a hátsó lámpával egyvonalban,bokáim megakadnak a barátom hóna aljában,csupán ezért nem estem le,röhög az egész korzó....

2. kijövünk a strandról,fürdőgatya poló,fel a 125-ös etzre,én vezetek,érzem,hogy a barátom mögém huppan,szembe sétálnak a haverok 50-60 m-re a parkolóban,gondoltam rájuk ijesztek,fölkapom egykerékre az etz-t és vágtázok velül szembe mire éktelen nagy surlódós korcogás,hátranézek,barátom félig lóg a motorról,jobb kezében a sisak és azn támaszkodik az aszfalton miközben tépünk egykeréken,hát a lengyel BELLA sisak meglehetősen leamortizálódott.....
szoktam néha virgonckodni de hangulattól függ , na meg a barinőm se szívesen hagynám el mint a havert egyszer egy teligázos gyorsításkor a TDM-mmel pedig az a gép sokkal visszafogottabb mint a bandit
Azért egy kellemes dobbantót még össze tudnál hozni belőle!
Igenkicsi körpálya lenne.
Sztem az pocsékol aki néha nem használja a gyár által előirányzott 98Nm-ecskét!
Nálam is vászonig értendő,ha csak kopásjelzőig akkor -1000-1500 km....
Körpályát?.....kapd be!
pocsékolsz nekem a hátsó PP2CT el fog menni 8-at úgy nézem mondjuk én vászonig vagy drótig használom
Majd megpróbálok betonból önteni valamit.
Maradt egy talicska jó sóderom.
PR2 van fent,kb 8e-t fog bírni,az nálam nagyon jó,nagyon kímélve simán tud 10e-t is,bár sztem a conti RA2 lényegesen jobban érezhetően tapad,de 6-7e km alatt elfogy.
Ha kihasználod az 1.2-es nyomatékát,sztem bármilyen gumit 3-4e km alatt felfal,a jobb csukló határozza meg leginkább az élettartamot.
mert nekem még mindig nem sikerült kiürítenem az udvart de aztán december január február szinte semmi , néha beugrik valaki valami szarságért , pláne mióta kiütötték a robogókat is... meg kell húzni a nadrágszíjat
Itt is vannak , akik "télre" beadják a megörzöbe a motorkerékpár, a tároló hely meg vállalja, hogy elvégzi a minimális karbantartásokat, mint olaj, szörücserék, pumpálás, stb...nyilván ilyenkor lehet találni "egyéb" javítanívalókat is a motorkon...de nyílván holt szezon az holt szezon...
télen is van meló ?
Nekem anno kb. 12eKm-t futott hátul a PR3, utána már le kellett dobni.
Kettes van fent, 5000 korul van benne, csodalkoznek ha 15000 elott lekerulne. Majd ramerek az arokra, de unszerunek tunik. A sima pr kb 4000km alpok mellett 14 ezret birt. Kopasjelzoig.
Sziasztok!
Használt már valaki 1.2-es Banditon hátul Michelin PR 2-3?Futásteljesítményre lennék kíváncsi,mert ahogy olvasgatom sok mindenkinek 10e felett elmegy de itt ugye van nyomaték bőven...
Motorszerelès topic....
Elérhetőség?
Csak annyira, mint amit itt megmutatsz magadból
De imádom a hülyéskedést és Te jó alanynak tűnsz ehhez + a 66-oson mégis csak Te döntesz a legmélyebbre
Mert ismersz is engem te iq huszár
"magas fokú szakmai tudás, leinformálhatóság.."

Puff neki... Levinek pont ez a kettő hiányzik