Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van.
Nem is árulok motoralkatrészt.
Az un. "okos" szintén nem törekszik a legolcsóbb lenni....csak van annyi tőkéje, hogy addig amíg a versenytársát tönkre nem teszi képes sokkal olcsóbban adni a kurrens terméket....mikor egyedül marad már adhatja jóval drágábban is....ez a verseny.....csak ugye nem marad haver....ez egy hobbisemleges szektorban tök mindegy, de ha elmaradnak a haverok akkor már nem is vonzó a hobbi...
Huhh jóban vagyok a többiekkel.
Jópárral benne vagyok egy halott beszerzési társulásban is.
Bár jó régen rájöttem hogy ahol 2-nél többen vannak ott minimum 3-4 ellentétes cél van.

De a legegyszerűbb érv hogy nem kell törekedni a legolcsóbbra.

Azon egész egyszerűen nincs akkora profit hogy megérje csinálni.
Összeadod a befektett pénzt,munkát,időd és számot vetsz hogy nem jön ki pozitívan a dolog.Ha emelsz akkor lesz profit.
Néhányan azért még értékelik a pontosságot,minőséget,egyébb szolgáltatásokat.
De kevesen.
És ugye itt van a jó öreg ÁFA kérdése.
Lehetsz a legjobb ha a versenytárs simán megfolyt az ÁFA-val.

Bár mintha azt pletykálnák hogy egyel kevesebben vannak a környékemen.
Tévedés ne essék nem motoralkatrész.
Mert nem haverkodsz a többi kereskedővel agy nincs skrupulus sem ha alá kell tenni....ezért nem jó ha az ember hobbija egyben a megélhetésévé válik mert elvész a hobbi varázsa......és akkor minek él?
Nap-mint nap megesik.
Bár legalább nem egy jó haver.
Számítok rá.
Sose voltam a legolcsóbb.Nem is célom.
Nem maga a kereskedés a nehéz.....hanem az amikor alád tesz egy jó haver....az a nehéz...
A kereskedelem nehéz móka.
No, úgy fest rájöttél az árnyoldalra....sokáig bírtad.
Onnantól az addigi legjobb haverok is eltűnnének....haver csak addig van míg ingyen vagy gombokért adsz valamit....valós árért inkább máshová mennek....
Csak nem téged is felnyomtak?...
Csatlakozom a sajnalkozok taborahoz. Sokat szamitott, hogy a velemenyeddel, tanacsaiddal is segitettel a valasztasban, egyszer sem bantam meg, amikor rad hallgattam valamilyen alkatresszel kapcsolatban. Raadasul sima PilotPowert mashol nem is talaltam, plane nem ennyiert. Nyar elejen megint vevo lettem volna egy parra es a fekbeteteim is kopoban vannak... ezzel egyutt megertem, hogy az idodet nem postazassal akarod tolteni. (Azert orulnek egy jo tippnek a Pilot Power beszerzesere )koszi az eddigieket!
Csapd fel az internettet:-) akar csak valamelyik bannert a fooldalon, nagy vas agy a motoralkatresz.eu vagy a zsu.hu peldaul. Neha korbenezek, es amulok, annyiert adjak a cuccot, amennyiert en kapom. Melle ingyen szallitas 20k felett,alatta meg egy ezres.
Tegnap meggyozo zaroakkordkent rekord 3/4 orat alltam a postan, 2 en voltak elottem
Gyula amiröl beszéltünk .......... az adó , az idegeség .. az idő .... és hogy nem a családal vagy .. hanem valaki szaros alkatrészét alkudod le épen .....kis ici pici haszonért .......... 2 nap mulva meg jönn egy okos ..Ö sokal olcsoban tudta volna .................

meg értelek ............ha meg rendes hasznot akkarsz ..akor meg te....
átbaszod ..duma jönn !

beszélünk ......
Mondjuk enek a komentnek én sem igazán örülök....Nagyon megbízható és segítőkész Zöldi!
Sajnálom!
Örülök, hogy még időben rendeltem tőled...
Ezt mondom én is
Akkor emelj árat baszki.. Most nehogy már bótokba rohangáljak cuccokér?!
az utcsók még hétfőn megkapják, ami jár nekik :)
Helyesen:lehet,hogy én voltam
Lehet,hogy voltam az uccsó vevőd?
Azért még gondold át,pici emelés belefér
Nemá srácok, elpirulok
Akkor én elmondhatom,hogy az utolsó vevőid egyike voltam.
Sajnálom,mert kevés az ilyen megbízható ember!
hát nagyon sajnálom ,de ezzel többen leszünk igy szvsz,köszi az eddigieket,és korrektséget
Akkor bocs nem viccelődöm.