Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

puff...kiestem
Akkor tényleg lassan sörözünk...
Én a bizonyitványt magasról le.. Ami érdekel: magas fokú szakmai tudás, leinformálhatóság..
Sejtettem:)
Mihez kell erteni?
a 17is jóval több mint a termék előállítási ára. legalább 10el
szóval nem kell félteni sem a gyártót se a sok kereskedőt
vasas cégnél melózom szóval kb be tudom határolni mi mennyi
ja és ráadásul nem is volt szép vágású a féktárcsa......
Mamis bizonyítvány megfelelne ? Mert olyanom van
motorszerelés
Jogos, nem lenne azért azt sem tudni Nos tehát mihez kell érteni ?
az nem érdekes, hogy mihez kell érteni? :-D Németország (Bayern). Nyelvtudás nem szükséges.
hova kell menni ? mit kell dolgozni ?
Na, ezért hoztam ki a raktárkészletet... Itt nem szarakodnak, megveszik tőlem ami kell, ha szükséges, én beépítem, és mindenki boldog. És persze a szükséges árrés is megvan. :-D Bővítéshez épp szerelőt keresek ( ha valakit érdel, vagy üzenjen itt, fizu 5 kiló felett), és egy új, nagyobb, szebb üzletbe költözés is tervben/folyamatban..
Amugy vannak erdekessegek. Regisztralva voltam egy autos nagykerhez, 40% kedvezmeny, huaaaa. Pont kellett a kocsiba vezerles;beszer aron 40e, koyo&gates.
A sarki autos boltbol kellett epp fektisztito, kerdes ingyen van, szamlasan 35 rongy. ugyanaz a cuc.
A legnagyobb gond a multival hogy nem azt árulja amire neked van szükséged hanem amit ő akar.
Rengeteg cuccot kerestem már és egész egyszerűen nem tartotta.
Filléres bizbaszból és felesleges mifenéből meg rakásra volt.
Még valami, ha az emberek nem hajlandók megfizetni a termékek "igazi" árát úgy, hogy az eladó keressen rajta, akkor előbb-utóbb az eladó sem fog költeni pénzt mert nem lesz miből és ez gyűrűzik szépen tovább, leáll a cash-flow és ez előbb-utóbb eléri majd azt üzleti ágat is, ahonnan te várod a jövedelmed..
Az attól függ. Aki boltot üzemeltet, raktárat tart, meg alkalmazottat, annak komoly költségei vannak, amit valahonnan ki kell gazdálkodnia. Ha tudná olcsóbban adni úgy, hogy megérje, megtenné mert neki is az az érdeke hogy ő legyen a legolcsóbb és mindenki - de legalábbis sokan - járjanak hozzá. Ha nem teszi, nyilván oka van rá. Egyébként az ilyen "okosba" vásárlásnak megvan az a veszélye, hogy a boltos tönkre megy - helyesebben boltosok - és aztán marad mindenre a net, ott viszont képben kell hogy legyél, mert ha félrerendelsz, akkor már nem fogja megérni. Meg nem lesz bolt, ahova bemehetsz érdeklődni és adott esetben gyorsan vásárolni. Ezért járok pl. helyi boltosokhoz, hentesekhez és nem a hipermarketekbe, mert a végén tönkre mennek, aztán baszhatjuk, ha bármi kis szir-szar kell, akkor mehetsz shoppingolni a tecsóba meg társaiba és elmegy minden szarra a fél napod, míg a helyi kis boltba csak kiugrok és kész. Szóval nem minden az ár ezt jó lenne megérteni és azt hogy mi a pofátlan árrés, kívűlről nehéz megmondani.
már egy csomó mindent hozott, van számla mindenről
pl ami féktárcsa a nagyvasnál kedvezménnyel 22 azt 17ért kaptam
ez mondjuk még egy egészséges, bár nem kicsi árrás
Ha a boltos egy hónapban 100 ilyen tételt ad el akkor nem durva.....ha 100000-et akkor az lenne, de ez kis piac kevés eladással....nem véletlenül drágább nálunk minden mint egy nagyobb országban. Aki nem tart fent valódi boltot, könyvelőt, alkalmazottat stb. az tudja kevesebbért is adni, de ő sem sokkal mert különben minek vesződjön vele?....
Gondolom blokk nincs rola.
az olcsóság nem szarrágás
de ami a boltban(neten) 7ezer feletti fékbetét azt egy boltos nekem beszerzési áron hozza ami szűk 4ezer felé van
azért egy 4 ezres tételnél 3ezer árrés kicsit durva
Zöldi,én is sajnálom nagyon,komolyan mondom, emelem a kalapom előtted!Ezt tényleg nem sokan válalnák De biztos nem véletlenül született meg a döntés
Kivétel vagy....az a szabályerősítő féle.....
Én nem. Én is vagyok vállalkozó (is) pontosan tudom, hogy mindenki pénzből él és el is fogadom. Ezért nem is keresem a végletekig legolcsóbb árakat, emlékeim szerint Zöldivel sem alkudoztam soha. A szolgáltatást meg kell fizetni, pl. amikor rácsörgök hogy mi a kínom, akkor tudja, hogy mi kell nekem, megveszi, többször be is szerelte. Ez nem várható el ingyen, pláne hogy ha magam csinálnám 3x ennyi időt venne igénybe, márpedig az idő a legdrágább és nem is pótolható. Sajnos a szarrágás nagyon elterjedt manapság ebben az országban, de erről nem csak a népek tehetnek. Ha nagyon szorít a büdzsé, akkor minden alternatívát számba vesznek, sokszor kockáztatnak.
Tudom.
De ez kölcsönös és kevesebben vannak.
És van hobbid haverokkal... ...na jóm, azért utálnak páran...