Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számvetettem egyet, és arra jutottam, amennyi energiát és időt beleektetek, azt nem valami jutányosan materializálódik.
Biztos főnök lett-fönöki fizu

Én is köszi, bár még csak most kezdtem volna gyarapítani az egyenlegem
Miért hagyod abba?
Köszönöm a nagyon korrekt kiszolgálást. kár,hogy bezársz
T kollégák.
Jövő hétfőtől bezárok alkatrészügyileg, köszönöm minden eddigi kuncsaftnak az irányomban tanúsított bizalmát
Hi!
Van valakinek GSXF-en SW-Motech hátsó doboz konzol? K8, vagy újabb modellről kellene tapasztalat, ill fotó összehasonlítani, hogy hátrébb van-e ezzel a platni/doboz, mint a kappa/givi konzollal?!
Köszi!
Nem, csak rólad van egy képem....
Nem tudom, de Nekem is kéne belőle!



Nem is a fogvacogás, hanem az alattomos tartós megfázás.
Az előrejelzés is egyre kevesebbet mutat vasárnapra, pedig 17 fokról indult.
A hideg csak akkor ha a fogvacogás elnyomja a motorzajt.
A hideg nem gond,eső ne essen!
CS-P egyenlőre 11 fok és eső.Sz-V nap de csak 10 fok.
Kiderül mi mennyi ha kimegyek a szabadba.
hegyeben lehet max hózápor/havaseső, de max éjjel szerintem.
Valaki 23-ra havat mesélt.
Meg 10 fokot és világkatasztrófát.
aztaqurva ez a taschner mit szed?
ataaa!
Még ne zárjuk a szezont!Remélem még azért lehet az idén motorozni!
A előző tél nagyon kegyes volt hozzánk,végigmotoroztam az egész telet.
Ez egy igazi szezonzáró beszéd volt.
Ki bassza szét, olvass már vissza. Tök nyugodtan irkaltunk erre Te megint kezded az ovodas fogalmatlan kisgyerekes megjegyzeseidet, hogy te milyen kemeny vagy mert 2.at 180nal valtod el. Jaaa ilyet te nem irtal mar megint te vagy a szent...gondolkodjal mar kicsit
Kár hogy az ilyen szarházik mint...... tik vagytok merő unalomból és nagyképüségböl szétbasztok egy topikot .... na nem ez az elsö topik !

szoval tényleg kéne valamit csinálni evvel a sok kisebségi érzésekel ,, pénztelenül..... unatkozó..... nagy motora vágyo tásoságal ,, ! Így minden valamira való banditos ,,vagy volt banditos ,, vagy banditra vágyo motoros hátatfordit már az össze banditos aki hozzám jár privibe kérdez ! .. le szarja a saját motorjának topikját értelmes informáciohoz nem jut ...

csak levi mitt venne ha volna pénze ............... a másik fasz hülyére re szereli a kalapálja a motorját .. mégis egyre szarabb ..... meg az üveg vissza váltos a 2250 km -es Amerikai.... slovák szuperszonikus űber tuti maszatos rozsaszin .... kolbász ... na ezzek menek

szoval vitázon veletek a rupotlan... tehetséges tehén pásztór... a disznó olban ... elég belöletek ....

távoztam ................



ki van afasz hogy nem lehet normális dolgokról észerüen tárgyalni itt a bandit forumon
120Loerejevel nem igazan fogok tudni hencegni hogy melyik sebessegi fokozatot milyen sebessegnel rakom ugyhogy ez szar probalkozas volt.
Nyomi! Uncsi ott a sváboknál? Nem linkelsz valami fotót, hogy éppen milyen mocit láttál egy parkolóban?
Hát lassan már Te sem vagy kisgyerek. Így a pubertáson túl, hogy a hangod sem mutál és a patik is eltűntek az arcodról, valamiért nagyon SV 1000-est keresel
Kell az 1000ccm+ a technikás egyenesekhez....
Na kezdjük az 1000 alatt csak kisgyerekek motoroznak dolgot ? Vegyed csak meg a monstert. De a 600ast vagy 620ast. Úgyis öreg vagy már és nem kell neked a tempo. Csak amikor elkap az 5 perc kicsit megtoldod 5 centivel és elmondod hogy neked milyen erős motorod van na meg persze 1100++++ ccm. És természetesen én vagyok a hülye mert igazam van