Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem ennyiért,jól emlékszem?
Ha 650-re vágyik valaki.itt az enyém.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_s-83216
11
Figyelj haver! Tök mindegy mit gondolsz! A lényeg,hogy én tudom,hogy ennyi km van benne,mert egy kint élő cimborámé volt a vas! Gyári gumik,gyári lánc fékbetétek,stb! Szóval a lényeg,hogy ebben 2250km van és ennyi! De minek is magyarázkodom neked a motor elkelt és örülök neki,hogy egy cimborámnak tudtam egy szinte zsír új motort a segge alá tolni!
kíváncsi vagyok 1.2M mikor megy el...nekem sok
Gyula Úr!
Mi hír a bukógombáról?
Annyi km-t tekerek az órájába, amennyit akarok...
Felraktam ide anno képekkel! Senki nem mozdult rá!
Bocs.....40e km!
Mondjuk csak 45e km a különbség nagyjából! Mert,hogy ebben 2250km van!
Tessék ez se rosszabb vétel.
Vagy nekem
Picit előbb is megsúghattad volna nekünk,most lenne egy vizes banditom....
Ne kezdddddddd!
Ez nem S hanem SA változat, vagyis ABS-es verzió. Az pedig csak még jobb.
Ott porosodik már három éve a cég raktárában! És most lecsapott a cimbi rá! Annyi,hogy papirozni kell mert szlovák cégre van bejegyezve,de megoldjuk!
Üdv!
Eladó volt még ez a szép Bandit?
Azt hittem, hogy anno elkelt tavaly, ha meggondolná magát a haver, vevő lennék rá!
Ma sikerült egy havert a helyes útra terelnem! A "bolond" akart venni 4100000-ért egy valami Hondát,tököm tudja milyet! A lényeg,hogy 3 milla hitelt akart felvenni rá! No mondom Te hülye vagy ember! Eszembe jutott hogy a cégnél lapul egy 1250-es 2007-es Bandit S amibe van pontosan 2250km! Amerikából jött be,mert a tulaj azt hitte tud motorozni,aztán rájött,hogy ez mégsem az ő világa! Szinte zsír új a gép és fog érte adni 1.1 millát bruttó! A motor on van egy Yoshimura dob meg egy gyári színre fújt hátsó doboz! Nos a haver egyből beleszerelmesedett és meg is veszi az NC700-s Honda mellé! Szóval így lett még egy Banditos a nagy családban!
csopper papi :D
nekem is tetszik, csak nem 650-ben...
Leírtál egy 883-as sporstert.
biztos vannak , megvették ennek a 250-es verzióját is aztán fél év és nem tudja kinek adja el , nameg 125-ös virágó na még az is nagy királyság !
Hátsó sárvédő rendesen befejezve nem ezzel a műanyag vacakkal,kerek lámpa elöl,fűzött küllős felnik,csinos kipufogó és már szép is lehetne akár.
Vannak ráérős emberek is.
ehhez a stílushoz kicsit halovány ... kanyarodás csak visszafogottan gyorsulás mégvisszafogottabban