Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt tudjuk hogy te kemeny vagy
nekem nincs halálfélelmen pedig 180 -nál váltom el a 2..............
vagy probáljátok ki ! egy verhovinával a gelérthegy sziklás oldalán lejönni .... az is halálfélelmet okoz .........
ezer allatt ............ ilyen problémával küzdenek a bohoc motorosok ...halálfélelem ...........
Ezt a dumát lenyúlom
Most sajnaltatom magam na.
Motoron nem ultem.
Az a menok dolga.
Mondja akinek Bélája volt
Ma mar 3x lattam hogy fat vagtal, rosszabb vagy mint a facebook, tudom az egesznapi programodat
Cső látás!...kiáltá Vak Bottyán és nekirohant a töröknek....
Ki se mozdultam a kertbol es csolatasom van.
Csak azt a szar fahasitot latom meg most is.
Bringát sem mernék tekerni....tolnám..
Belegondoltam,oda elég a 400-as is,nekem.
Probaljatok ki most egy olyan egysavos utat aminek mind a ket oldalan fak vannak es kb 3korul amikor laposan sut a nap es sok az arnyek, eleg a 600is ahoz hogy halalfelelmed legyen es csolatasod mindezt 150-180kozott
Bocsesz ,régebben mondták mindig,hogy ne a 600-650-et kezdőnek,hanem 1200 vagy 1250...nekem mondjuk erőben a B-king jön be ,de tényleg.
Rászisták.
Van....de az annyit is ér...
hullanak a levelek
1000ccm alatt nincs is élet
Volt egy ilyen Mystikus sejtésem :-)
Hat ugy menni,mint az allat
Nincs kanalam hozzá.
Kedvelem.
Azonnal el kell adni.. ! Már szét van hajtva mint az állat... :-D 35e km.. hallatlan..:-D
V stromból picit,nagyot is próbáltam,a pici fényévekkel jobb a nagynál,kezes,szinte gondolatvezérelt,nem endurós hanem normális utcai gumikkal kanyarvadászatra alkalmas,és mellette 4,5-5l-el elketyeg.
Azért az új 1000-esre is rápróbálnék,bár sokat guruló emberkétől hallottam,hogy nem igazán tud többet a kicsinél,pláne nem majdnem dupla annyiért.
Állatkázni?
Madár,hal,emlős?