Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem volt ilyen jelenség, dobozzal 200 kiló felett utazva elkezdett kigyózni.. Kapott egy progressziv rugó szettet..:-D
Hát melyik lenne az? Persze, hogy a 10-11e közötti.. :-D
Azt a "valamit" két oldalán két ujjal összenyomod és nyomva tartva lehúzod. Nem fog kifolyni semmi.
Nincs minimálár!
Ha valakinek gyári Magyar nyelvű felhasználói kézikönyv kell 1250 hez, az ne fogja le a kezét a licitben.
Vaterán elérhető a kis könyv.
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
Lehúztad a túlfolyó, meg a szellözö slagját...ami bent középen van az befecskendezö rendszerhez menö 3 báros benzincsö. A csatlakozásnál van egy clip amit ki kell biztosítani, utána tudod lehúzni a csövet a csonkról. Egy kis benzin fog kijönni, egy konzerves dobozt érdemes odakészíteni. Meg le kell kötnöd a elektromos csatlakozásokat is, melyek a szintjelzö, és a pumpához mennek...
Ez elsö pár perc talán segít...
Érdekelt nem? :)

A csepeli fekete katana hova kerülhetett?
Sziasztok!
650S-en (2007) szeretnék légszűrőt cserélni csak nem tudom mire kellene figyelnem! Az megvan hogy leszedem a tank végén a 2 csavart majd jobb oldalon hátul 2 db gumicsövet simán lehúzok. De valami még fogja középen... Azt a csövet nem szedtem le az a benzintankba mehet? Esetleg erről magyar nyelvű vidó nem létezik youtube-on?
Tartalékon volt.Csak meló előtt rohanás asszony vaterás limlomjaiért,stb stb,persze eleve későn iduntam otthonról!
Kinek van ideje tankolni?
használd úgy a csapot, ahogy Tasi mondta.
Köszi mindenkinek.Miért hittem azt,hogy 23 literes?!
Nullára fogyott.Belenéztem a tankba teljesen üres volt.(Káposztásmegyertől a Megyei Váci sarkáig úgy jutottam el,hogy kb 3-4x leállt már.Pröszkölt,2-3 hengerezett.Balra döntöttem,hogy a maradék benzint a benzincsaphoz csalogassam,de így is csak méterekben volt mérhető a haladásom.
Ezúton is köszönöm Rawrat barinak,hogy megmentett
A tied Imi 19 literes, a az egyenesvázasé 20.
imi onra tegyed ha kifogy még tudod tekerni res-tre ot van benne min 50 km re anyag ugy csinálod hogy ki fogy meg ál avas elöte dadog ugy is rá tekered prire 1 perc várakozás indit ... és vissza tekered res-re ha be indult a kuton pedig ujra on álásba így mindig marad kb 4 litered ha ki fogy on -on amugy 17,5 - 19 liter tipus fügő
2013-as 650SA.
Az 1250-es tankja 19 liter.
Üdv Urak!
Világosítsatok már fel légyszi,hogy hány literes a Bandit üzemanyagtankja.Ugyanis ma az állandó rohanás és a figyelmetlenségem miatt kifogyott!Egy csepp nedű sem maradt benne pedig kb 2 kilométerre voltam a kúttól.Raktam 5 litert kannába,plusz 13,3-at tudtam tankolni oldalt sztenderen.
Tasi!
Az egyenlőre nem tudom mikor tudok menni hozzád.Nincs egy szabad napom se,sajnos hétvégén se.Pedig kéne a szinkron a jelek szerint a fogyasztás is nőtt.
Üdv!Imi!
7 végén?
Az enyém is csinálta, de csak akkor ha tele volt a doboz és viseltes volt az első gumi.
10 db 1-es sorszámú készült!
Bandithoz kell hűtőrács?Évjáratod melyik ?
Ööö akkor az enyém hányas sorszámú?
Mer az egyik az enyém! Bizonyítani tudom!
az ilyen fordulatszám tartományal forgó motornak ha karbis ...... cv váltás után ez motor fügö de olyan 4000- 5000 közöt ha inyekcios a 2 pilangó nyitása körül ez megint csak 4000- 5000 közé telető............. itt már ki alakul a nyomaték görbe afogyasztás relative jó az égés jónak mindható

a következö fordulatszám a nyomaték maximun + - 1000 fordulat itt a fogyasztás már relative sok de az égés a legtökéletesebb
Szia !
Lenne egy olyan kérdésem az alábbi soraidból kiindulva, hogy ha veszünk egy motort, amin a fordulatszám-tartomány 0-11.000 ford / min., akkor mi az ideális tartomány,ami között kell "dolgoztatni" a motort?
120-140 Km/h-ás tempónál 20-30 km alatt simán ki lehet kormolni.