Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha a kartergáz ver az indexbe?
Pusztuló tűszelepek?
Lehet hogy hajszál ment a dűznibe!
ma délelőtt sikeresen meggyógyítottuk a paripát /szintén kolbász zsír / rejtélyes módon tocsogtak a gyertyák a benzinben,azért nem indult. ennek vajh mi lehet az oka?
szóval ez kipipálva,most következik a fékbetét projekt
Állat :DDD
Igaz
Csak az irigység beszél belőletek csííííííírák!
Vagy úgy, hogy azért néz, hogy megjegyezze az arcát annak, aki ilyen színű motort képes venni!
Dehogy azért!
Hanem azért, mert szúrja a szemüket!
Miért,a Maxxy is kóbászzsírmetáll?
Nem is a motorodat nézik, hanem téged
beszélhetek bármit ......... meg mondhatok is ............ az össze motor talin az én vasamat álljál körbe ,,, és a csikos az igazi
Sztem is!
Ez pont így van!
Nekem, teljesen természetesnek tűnt volna!
Mellesleg amikor kupacban megyünk bárhová is,érdekes módon a "kóbászzsír" színű vasamat nézik meg legtöbben! És ha hiszed-ha nem pont azért mert szép a szine!
Sokan....

Amúgy meg a legszebb a "kóbászzsír" színű Sutyuki,mint a miénk!
Gyerekek a motor színe fekete,fehér,sötétkék,a többi csak parasztvakítás!

Délután gurultam 1 kört,összetalálkoztam jóbarátommal aki épp az 1 éves kislányát sétáltatta,mondja,hogy bemenne a lottózóba,vigyázzak a kiscsajra,bement,picike ébredezik,hát elkezdtem körözni a kawasakizöld babakocsival sisakban,kesztyűben,talpig motoros ruhában,azok a tekintetek a járdán.....szerintetek hányan néztek hülyének?
Simán elbírná a a 20e km-es hirdetést
Nekem hangja sincs ráadásul mindig maxig töltöm,állítólag ennél a típusnál -váltómegoldásnál lényeges. ,na mind1 mindig maxig van és tényleg hanja nincs kb 45ekm-nél
Ilyen napsütésben Én is tudtam volna csillogósat csinálni!
Na most gondold el, ha visszatekernék 90 ezret, akkor pont olyan lenne, mint a többi 20 ezerrel kínált! Ja és még nem is hallottad, mert mint a Doxa! 72-nél kellet néhány korongot cserélni, a szelepeknél.
Minden gyári egyébként.
Ez a két piros akármi, ez motor?
Nem akartalak közel sem megsérteni! De ha mellettem állítanád le megkérnélek told arrébb nehogy a rozsda átmásszon az enyémre! Különben is....muslicás a tiéd eleje,még tavali ,aztán nem csillog a fényezése,mint az enyémnek!
Na jól van egye fene,szép a tiéd is,de az enyém sokkal szebb....de csak mert szín társak vagyunk!