Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebbe csak 48. de ez legalább koszos
Mondtad régebben.
Csaxólok, ismerősnek az 1200-be új korától ment ez a 15w50, 50-nél borították szétfele, úgy búgott.
szerintem ez CÉÉÉÉÉPPPPPPPPPPPP................. így képen nem látok rajta mokolást sem tehát jóóóóóóóóóóóóóó............... pont olyan szép mint maxxié
Ez tényleg zsír,kolbászzsír ,de tényleg, makulátlan,mint az új,ebbe 100ezer hihetetlen
Tessék!
Zöldi!
Váltóvédelem .Végh Jana javasolta
Na,lássuk a medvét ,tegyél fel 1 képet.
Kicsit erős volt ez a megjegyzés! Elég lett volna mondjuk, hogy nagyon messziről! Az Enyém is van olyan tip-top, a maga 112e. km-vel, mint a Tiéd!
En voltam az alkatreszdilere, gumi meg feny kell ra. Pontosabban gumi, feny nelkul meg megy ;-)
Az szép Mondjuk én se vagyok kicsi, de nem semmi sufnituning Hétfőn majd lehet h meglesem, itt van egy köpésre tőlem. Néztem már amúgy ezt is, csak én úgy vagyok vele ha kiadok 600-at akkor arra már ne kelljen költenem. Itt meg a festés, meg a gumi kapásból kiadás, plussz még kitudja mi.
Vagy van egy másik, egy Diversion 600, másik komámé, Ő mostanában fogja feltenni, most vezlánc+ olajcserén van, az egy jól felszerelt motor, dobozrendszer, oldalidom, napi 100km körülieket ingázik vele, kb 70 ezer km lehet benne ha jól emlékszem. 400 körüli áron fogja kitenni, azt mondta.
Amúgy nézd meg, mennyi egy ilyen sérülésmentesen...
ha most lenne 6 kilóm, rég megvettem volna üzérkedni
Az üléssel semmi, 2 méter a srác, és rakott magának magasítót fel.
Január elsejei gurigánkon már ezzel jelent meg :D
A bükkben csúszott egyet. Saját lábán is jött haza.
Köszi!
Mi történt amúgy vele? Mi van az ülésével?
Hivatkozhatsz rám nyugodtan
cbf 600 2006 ABS-est tudok annyiért, azt vedd meg, ne szopj 250-es bandittal.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_600_cbf600
sa_abs_cbf600_cbf600s-7539222
haveromé, végig ment bele a motul, meg a normális alkatrész.
A srácban megbízom, tudom hogy jó gazdája volt. Persze ez most csak egy kitérés az eredeti célomtól, mint lehetőséget akarom mérlegeni.
Nem véletlen, hogy szabadulna tőle! Széthajtott vasak mind szinte és csak a szívás van velük!
Vegyél egy 600-ast, a gáz markolat a Te kezedben van!
Még messziről is....bocs!
Üdv mindenkinek!
Vásárlás előtt állok, vagy FZS600 vagy Bandit 600 (2001-).
Viszont most egy ismerősöm eladja a 250-es (1994) mociját amin szintén elgondolkoztam, első motornak szerintem az is elég lenne, viszont félek hogy kicsi lenne méretben, mivel én 194cm vagyok. Tudom hogy nem egy kategória az először említettekkel, de lehet hogy bevállalnám. Jó árban jó motorom lenne kezdőként, viszont a mérete nagyon aggaszt egyenlőre. Viszont ha valaki tudna ajánlani 600-as idomosat 5-600 között megbízható, leinfózható és jó állípotút azt szívesen venném. Lehet hogy kicsit bonyolult voltam így elsőre, de előre is köszi!
Cseréljünk, és adok 300-at!
Kívülről észre se venné senki, csak közelről!
daty!

Semmi gond....valóban agyaltam,hogy eladom,és hirdettem is! De pár hívás után bedurrant az agyam,főleg mikor mennyit engedsz a feléből kérdés elhangzott!
Mondtam is neki,hogy "anyádat"! Korrekt áron hirdettem rengeteg extrával,és a motor tényleg agyon kímélt,mert nagyon vigyázok rá,és mindig ápolt-szervízelt a vas!
A haszáltautón a többihez mérten korrekt áron raktam fel!
Szóval eldöntöttem,hogy ebben az évben még biztos marad,legalábbis remélem,mert ugye bár mi közbe jöhet!
Bocsi Maxxy, akkor valóban le vagyok maradva!
Majd látom....
http://www.tinydeal.com/motor-...

Na ide érdemes benézni! Rengeteg cucc sokszor hihetetlen kis pénzért!
Sok motoros cucc is van,meg minden más!