Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De fogadjunk mind a kettővel lehetne a legjobban, sorrend mindegy
Engem pl. pinával.....ööö, ja nem az tíz éve volt....most inkább egy jó pacalpörivel vagy sült csülökkel és pajtásaikkal....
És szerinted sok embert mivel lehet jobban megfogni? Egyszerűbb garanciális ügyintézéssel, vagy jelentősen alacsonyabb árakkal? Karácsony előtt mást sem lehetett hallani - annyi a külföldről érkező feldolgozandó küldemény, hogy a futárszolgálatok nem bírják a nagyüzemet. Szóval hidd el, sokan leszarják a gördülékeny garanciális ügyintézést, cserébe a barátságosabb árért.
Szevasztok Banditák!Bandit 750!Nekem volt 750-esem.A Red Baronnál vettem jó drágán, de adtak hozzá 6 hónap garanciát.Mig nálam volt /5 év/a kopó alkatrészeken kívül /olaj, szűrők, gyertya, gumi/ semmi, de semmi problémám nem volt a motorral.Talán 1 dolog 1-2 hónap állás után kurva nehezen indult, szinte úgy kellet "felhúzni". Hiába állítottam a benzincsapot RES állásba akkor is nagyon nehezen indult.Ezt követően már pöccre indult.A szelepállítás hagyományos, a szűrők, a motor alkatrészek a GSX 750 F-nek felelnek meg.170-es hátsó gumi kell rá ez kicsit ritka, de lehet kapni.A váz szerintem a 600-as Bandit-é.Nagyon jó kis moci volt, végsebességre nem tudott többet, mint a 600-as./205 km/h volt a vége óra szerint/ de a 100 ccm-et lehetett érezni.Nekem nagyon bejött ez a gép japán belpiacos volt de nem olyan problémás mint a 250-es vagy a 400.Más egyebet nem igen tudok írni róla, mert semmi gondom nem volt vele.Ha jó állapotban jutottál hozzá nem bánod meg a vételt.Üdv!Zolti
Rendben.
Egész vicces lesz a már nagyon szar és lassú garanciális ügyintézése a kedves vásárlónak modjuk Gödöllő-Corona CA relációban.
gsxf750 talán ez jó elméletileg ugyanaz a blokk a váz persze már más kifejezetten bandit 750 szerelési könyvet még nem láttam
Szerintem nem igazán lesz hozzá manual. Szerintem leginkább a 600-as / 1200-ashoz készült Haynes, vagy gyári manual szolgálhat segítségül. Mindkettő van pdf-ben, de csak angolul.
Mingyá' szétnézünk, hátha akad a ládafiába'
Egy szerelési könyv, vagx kapcsolási rajz, vagy sima használati fityfiritty nem lapul véletlenül a katalógusaid közt?

Esetleg valakinek valami használható leírása?

Bandita
Erről írtam, ha esetleg valaki még nem hallott volna róla.
Próbálj már elvonatkoztatni a mérethez kötött SHOEI sisakoktól. Én is látom, hogy szar az IMET-nek, ezért szerepel az utóbbi időben egyre több sisak mellett a "Megrendelésre" felirat.
Az árumozgás még nagyobb szabadsága esetén sok ember Ámerikából rendelné többek között az almás Nokiát, meg egyéb tartós fogyasztási haszontalanságokat Annál inkább, hogy az Artisjus megint kibulizott magának valami készülékenkénti +5000Ft tiszteletdíjat.
Semmi.
Tobb lenne az elado merethibas shoei negyedaron.
Mi lenne, ha a NAV nem ellenőrizné olyan szigorúan / nem sújtaná vám + ÁFA az EU-n kívülről érkező, akár már 20EUR értéket meghaladó küldeményeket?
Létezik ilyen is.
Viszont viszonylag kicsi piac.
És magától szelektálódi.
Tuti megtudj szinte minden kereskedő.És igen meredeken kezd zuhanni az eladása kereskedői oldalon.
És ez a szegmens olyan mint a prémium sisaké.Próbálni kell különben nem megy.

Jókat mosolygok ezen is.
Értem hogy a shoei drága.
Mit tesz az egyszeri juzer?
Megy be a kereskedésbe és próbál majd az FSC-mototól megrendeli olcsóbban.
Na ja csak baxik a bolt tartani 10-12 sisakot netto 80-rugóért besz áron hogy a juzer tudjom próbálni.
Így igencsak elfogynak a próbahelyek és megy a tippelés.
Utána meg a pingvinezés.
Éééééééés igen sok félárú sisak tünik fel a képesen 1x használtként.
A másik fele hogy az 500 forintos bizbasz a sisakhoz menten 1000Ft+20 ojro posta lesz (ammá nem accijós az FC-n) mert ki tart bizbaszt?
Senki.
Ezt persze nem tudhatjuk....,de vazz, ha nyitok egy autósboltot nekem elvileg annyiért kéne adnom mint az ő kisker áruk, de akkor a kutya sem jön be mert direktben meg megkapják akár 40%-kal is éppen tőlük....pl. ha én betérek egy bútorgyárba akkor azt amit Neked adnak nekem is odaadják annyiiért mint Neked? Remélem nem... .....
Ja.
Szóval az úgymond "nagyker ár" amit széles környezetben lehet venni az simán kisker ár.
Honnét tudod a bárdi,láng,unix mennyiért veszi?
És mennyit tesz rá az olcsóbbra?
Táblázatot gyártani kisker,-20%-30%-ra lehet pikk-pakk gyártani.
Ez így van....talán 5 kártyát lehetett csináltatni?....mondjuk mára már drágább mint az összes többi kisker áruház...
De nagy dolgok vannak itt
Mindenki ott vesz ahol akar és amennyiért, szabad piac van !Aztán rájön hol éri meg legközelebb
Ha mindenki havi 4-500 ezres fizuval rendelkezne fele ennyire se menne az madarastesssszkó meg bóvli-olcsó dolog 2-3 ezer forintpkról.
A METRO úgy indult anno hogy nagyker.

De már akkor volt mindenkinek kártyája mikor még a falak sem álltak.
az irígység meg a fillérbaszás láncszettet akart valaki mondtam ennyiér van ilyen lánc ilyen fogaskerék de a neten látott és az jó meg fasza meg olcsó várt rá 2 hetet aztán kisfogaskerék nem jött vele a csóka nem is tud szerezni végül szerezzek én úgyhogy drágább lett gyengébb minőség és még várt is egy csomót
Ungarische Wirtschaft
Így van.....csak az vesz meg teli áron bármit akinek nincs olyan ismerőse aki nagykerben vagy olyan cégnél dolgozik aki regelve van a nagykereknél......és mindenkinek van ilyen ismerőse....
Ilyen üzletpolitikával is találkoztam már (olasz gyártó egyik terméke kapcsán), szóról-szóra ugyanez volt a válaszuk
Magyar autóalkatrész piacon még ugyanez a felállás manapság is, ha nem tévedek
Egy svéd cégnél voltunk oktatáson(manufakturális gyártó), vettünk tőlük egy műszert. Magyar kereskedőn keresztül, mert csak így volt szabályos.
Aztán kérdeztük, mennyi a svéd ára boltból, csak kíváncsiságból. Nem mondták meg! Azt mondták vegyük fel a kapcsolatot egy kereskedő partnerükkel és kérjünk ajánlatot.