Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem meg egyáltalán ne add el! ok?
daty!

Még el sem adtam a Bandikát! És mivel szaré-húgyé nem is adom,így egyenlőre még marad!
nagyon baba a gép,tetszik,gratula
igazából azt akartam ,hogy göz mozdony legyen és toljon aluról de nem sikerült .......... érdekes modon 6 000 nél viszont valami gyönyörüt tol .......... beméretem ... fincsi ......... nem olyan erős de most ez sikerült

https://www.facebook.com/photo...
Maga a motor ötös,a plekó pedig kuka!
Amit a Bandit után vettél.
Vagy lemaradtam valamiről?
azért majd utánanézek a neten a fékbetét áraknak,és keresek valami frankó ár/érték arányút
Melyikre gondolsz?
Megvan már az új vasad?
Épp azért mert nem lesz menet szél,a fejed nyáron bele is fog rohadni a sisakba! Egyszer mentem egy Pan European-al felnyomott szélvédővel,na hamar le is engedtem /motoros/,mert a pár perc múlva szakadt a víz a sisakban a fejemről!
Amúgy meg az én véleményem az,hoghy rettent csúnya ez a plexi! Nem illik ehhez a motorhoz.
Köszönöm ........... végre valaki akit nem etet meg a sok hokusz -pokus márka ............ a 64 cm rel rövidebb a fék táv.....stb ...... dumájával

majd 200 000 km van a tárcsába GYÁRI ...., nem űt a gyári 6 .2 mm most 5. 6 mm ........ egy fék betét garnitura ára 4500 ft és kb 10 000 - 14 000 km bír

ÉS köszönöm mindenhol meg tudok állni
igen
Én a Ferodora esküszöm, 150e km felett még a gyári féktárcsák vannak..:-)
nálad beszerezhető?
En is ;-)
Ja,és kössz mindent.
Áprilisig ráér
Vazze, nem adtam oda az alateted, holnap elkuldom, bocs.
Osszehozlak a gazdival
izé,tutu=tuti
Aztaaa ez király ,állat. Ez még az enyémhez is brutál .Ezen tutu nincs szél a sisak körül.Ilyen lesz neked is?
Hol van ez, hogy néz ki, valami kép van-e róla és mennyi idős ?
Ap racing szinter. Jol fog, nem eszi a tarcsat, es valamivel 22-24 e kozott megall egy teljes garnitura elore- hatra.
Én most tettem az enyémbe EBC fékbetéteket és tökéletes!
Á, ,brutális