Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szakbolt bonyolult az usernek. Több helyre kell menni. A teszkóban ugyanis bemegy, és a virslit, meg a téligumit is megveheti, akciósan...
Hát, kemény fába vágtad a fejszédet. Ritka az ilyen hozzáállás, dicséretes. Én maximálisan osztom a véleményedet, de már lassan belefáradok a sok vitába.

"Shopping is politics" - mondta Bono. A "vásárlás politika". Nem csak négyévente szavazunk arról, hogy milyen legyen az életünk...
Egyetértek :)
Nem a gyerek kell, hanem a dugás, csak hát ott védekezni nem igen lehet, így hát jönnek a gyerekek :)
Nem értem miért lepődsz meg? Olyan helyen ahol a műanyag villanyszerelő csőhöz a bilincset egyesével csomagolva adják 100+ pénzér?
sziasztok!
Egy kis segítség kéne, van egy gsf 600S-em, de valamiért szórakozik, beindul, ha a szívatót ráhúzom akkor felugrik az alapjárat 5000-re, és olyan nincs h csak kicsit húzom rá és kicsit emelkedik a fordulat, hanemkb 3/4 részig semmi aztán egyből 5000.
Meg olyan kínnya is van, hogy alapjáratról kb 4000-ig rendesen felpörög aztán kb 4-5500 között hörög jobbra balra, kb 2másodperc
aztán 5500-tól rendesen megy megint.
gyertyák újak,Karbit pucoltam, szelephézagot állítottam, kompresszió van...
Valami ötlet?
Előre is köszi
Szia!

A 750-es Bandit blokkja ugyanúgy néz ki mint a gsx750f blokkja. A váltó rész egész biztosan ugyanaz. Ha felmész a gsxf.com-ra, ott van letölthető Haynes manual.

Ha ugyanaz a blokk és ugyanaz a karbisor, akkor vélhetően ugyanazok a típushibái is: benzincsap, tűszelep.
Tegnap bementem a Praktikerbe zsugorcsőért, kérdem a csókát: zsugorcső..? ott a polcon zacskóban.. Nézem, benne van 8-10 darab kb. 10-12 csik, ára 2390 Ft... Na, egyből ki is csúszott a kezemből.. Ma elbandukoltam a magyar szakboltba... 435 Ft.. :-)
nekem van németül, franciául meg a faszom tudja még milyen nyelveken..:-)
Tudod, mikor a motor felújítás volt, akkor mindenből a legjobbat alapon raktam bele..:-)
- Há' Gázsi, há' ki csinálta ezt a sok purdét?
- A nagyját én, az apraját meg a nagyja
Nem is írok semmit erre
Maximálisan egyetértek. Másik nagy kedvencem az egyik ukrán híradásban látott, Kárpátokban élő házaspár: 14 gyerek - mind isten ajándékai. Nem kommentálnám.
Meg sok az éhes oroszlán is azokról nem beszélnek
Afrika más tészta.Gyakorlatilag nem országokból áll hanem törzsekből.
És évezredekig utálták egymást meg bőven háborúztak is egymással.
Csak jött a fehérember.
Országokra szabdalta a kontinenst és 10 évig terrorban tarva őket nem háborúztak csak parancsra.
Nya most elzavarták a fehéreket...........naná hogy visszatértek az öldössük a másik törzset népi játékhoz.
És lett fene nagy médiatévéfelhajtás is belőle.
Persze hogy jó sok az árva szegény afrikai éhező gyerkőc.
Azért éheznek mert a lakosság 1/3-a 15 év alatti kb.... ( magyarul szaporodnak, mint a nyulak esztelenül)megélhetés nincs de a gyerek az kell, hogy éhezzen és legyen mit mutatni a különböző segélyszervezeteknek a tv-ben milyen szar a helyzet ott
Ez nagy mértékben az ottani lakosság butasága és hibája az egész ottani helyzet.
USA-USA reláció azért más mint mondjuk kínai 2 simes 4 colos vízálló telcsi 40-ért ungarise országba.

Szerinted ha bexarik fél év múlva az a kínai kupac hova mehetek?

Persze kénytelen leszek kínai vízálló GPS-t venni mivel nem ér nekem annyit a garmin.

Csak jelzem hogy vannak fenntartásaim a fél világot átívelő egyéni üzleti kapcsolatokon.
Szerintem azok már bele is költöztek
Na jó, de meg is látszik az eredménye annak hogy ők "odaférnek!"
Afrikában milliószám éheznek, neked meg ilyen kistérségi logisztikai problémáid vannak. Zavart érzek az Erőben
Ha legtöbb helyen kínai póló volt a fa alatt, akkor már régen rossz Megmondom én, hogy mi volt a fa alatt, a zinternet is megírta:
1
2
December 20-án délután pl. annyi ember állt sorba kínai pólóért a debreceni Edigitálban, hogy csak véres áldozatok árán tudtam átverekedni magamat a pénztárig Egy nyugger mama a várakozási időből lecsípvén trükközött volna - egyenesen a pénztáros bukszát akarta rábírni, hogy gyorsba ügyintézzen a kisonokájának valami Samsung okostelefont
Igen, aztán meg sírnak amikor elbocsájtásokról hallanak, mert tönkrement az X, meg az Y cég.
Mert ugye mindenki az "okos" zónából csipeget.
A cégek tönkremennek, a hitelek bedőlnekés a többi és a többi.
Csak azt kéne már végre megértenie mindenkinek, hogy ha Magyar terméket részesít előnyben , a Magyar kereskedőtől vásárol, akkor talán - ismétlem TALÁN- elindulhat valami.
Szoktam röhögni magamban amikor látom hogy az "ébred már az oroszlán" felirattal a csomagtartón, lefordul a kínai piac parkolójába az előttem haladó kiccsalád...

Kínai piac? Semmit nem veszek ott! Értem hogy ennyi meg annyi a farmer, meg a póló, meg a minden, de túl azon hogy a minőség megkérdőjelezhető, (másutt is az) nem vagyok hajlandó nekik adni egy forintot sem!
Ugyanez igaz arra hogy amennyiben valamit árul egy barátom azt nála veszem meg és nem a Tecsóban, meg a Madárházban.
Nem , nem, nem és nem!
Mert a cimbora szól ha "Inkább holnap vigyél abból a dinnyéből", a barátommal nem kell harcolnom az időn túli garanciával sem a laptop ügyében és a többi.
Anno beszélgettem egy zsidó ékszerész barátommal arról hogy a zsidó a zsidót támogatja stb.
Erre ő azt mondta :
Óriási tévedés ! Nem támogatja! Sőt! Némelyik le is nézi a másikat. Például egy ortodoxnak ugyanúgy tisztátalan egy neolog.Viszont! Azért üzletel vele szívesebben, mert a vallás alapján nagyjából tudja hogy milyen viselkedésre számíthat!

Na ez az , amit szerintem tanítani kéne. Persze ha leírom hogy Nemzeti Nacionalizmus, akkor sokan máris "Náci" bélyeget sütnek rám, holott csak a saját nemzetem termékeit szeretném venni, a saját nemzettársamat szeretném segíteni, nem egyéb! Ez pedig távol áll a nácizmustól.

Elnézést ha elkalandoztam .
"Tele hassal nem férek a pinához"
Nem mindegy a sorrend....tele hassal nem férek a pinához....viszont ha üres a hasam jobban érdekel a lent említett verzió...tehát nem tudom mi lenne....
Engem momentán azért némileg zavarna a vacsi új 80 helyett teszkó gazdaságos 49e-res telefonkám bexarna és menne a kukába mert senki nem javszereli meg.A 200 forintos kínai pólót én is leszarnám.
És a futároknak nem a nokából volt sok hanem a kínai pólóból.

Nameg az ismerőssel megtörtént eset.
Virágtartó neten rendelve.Megérkezik.Átveszi.Örül.Összerakná.Huha ez kicsitnagyon sérült.
Telefon a céghez rémülten.
Csomagolás milyen?
Há ott ahol a termék ez is sérült.
Jaaaaaaaa................minek vette át?
Aviszontlátásra.

Csak eredeti sérülésmentes csomagolásban kell visszavenni a terméket.
Próbáltál már vákumcsomagolt matracot így visszarakni?