Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eléggé.
Csak nem vagy hajlandó sem a kisker sem a nagyker árát.De szerintem a melós fizuját se kifizetni érte.
Nem, miért úgy tűnik?
Vágysz egy ilyen kábelre?
Se gumi, se láncolajzó, se egy "250esbanditotakarokvennimirekellfigyelni", se Tasi. Valahogy fent kell tartani, nehogy elsüllyedjen. a topik
Szóval a kapcsolóba bele van építve a program ára.
Úgy látom nem csak ebben, hanem mind az öt(?) összetartozó cuccban benne van a "know-how" elég vastagon. Majdnem fél milla cuzámmen. Csak a két kábel 50e. Nem semmi.

Ok, tudom, mások a szempontjaink.
dobj előleget és már veszem is a forrasztópákát :-)
Nemszólok,nemszólok,nemszólok.
tangerine,

Még mindig a materiális dolgoknál tartasz és nem számolod hozzá az indirekt költségeket sem. Pl a program, ami kezeli ezen kapcsoló/potméter dolgait, stb...

De ha szerinted 2KHUF-ból kihozod, akkor szerintem egy pár ezer darabra vevő vagyok...
Félreértetted, ez most nem célzás volt az ebay vs. magyar árak (az egy másik téma). A 26e is kib@szott sok érte: 2 csatlakozó, egy kapcsoló, egy poti és némi vezeték.
ha érdekel akkor meg tudunk egyezni.
csak, hogy mondjak példát a hülyeségre.

kivisszük az üres befőttes üveget németbe, majd kivisszük a meggyet és a végén ugyan onnan hordjuk vissza a befőttet.

és így is olcsóbb mint a hazai. vicc
Csak mert vagyok.
Ki kéne tiltani.
Ez a topic milyen jó kis pörgős vitatopic lett.....na igen, ezek a banditosok nem bírnak magukkal...
Ez sincs már így.
A mai világban nagyon ügyelnek a minimális logisztikai költségre.
Nem hülye senki azt vágod ugye.
Ha valahol megspórolható 1-1 tétel azt már megtették.

Pl én egy halom magyarul nem tudó lengyel kamionossal találkozom mert már nem nagyker raktárban van a cucc hanem közvetlen a gyárból terítik.
Nem miattad van egyetlen bukócső vagy gomba.Azok szigorúan csak a motort védik.
Elsődleges védelmi eszköz a technikának lehetne a precíz szakszöveg.

Bár én tuti inkább teszek fel egy carbon deklivédőt.

Amitől szívom a fogam rendesen mert a legolcsóbb is szettben 130-euró holott tuti elég lenne 1 négyzetmért carbon szövet és 6000 forint körül van egy vödör gyanata.

De az alap hogy le kéne venni mindhárom deklit és akkor mindháromra tömítés kéne ami szerintem belekerül egy 20-asba.

12e+20e az 32e és még nem dolgoztam semmit vele.A komplett deklivédő készlet meg 39e.
Majd 7 rugóért építek egy vákumgépet és lakkozom polírozom a végterméket?
Hát a bánatot..........nem tollas a hátam.A carbont trükkös szépen elhelyezni úgyhogy tuti a 3.-4. kidobott produktum után masszív bukóban vagyok vele.
Nekem pont ez a fájó pont az ilyen termékekben, hogy senki sem akarja ezeken halálra keresni magát, mindenki tisztességes, elfogadható hasznot tesz rá, csak hosszú a lánc, rosszul szervezett a gyártás, raktározás stb, stb..
Sanyinak ebben igaza van, a szellemi munkát nem lehet 0-ra írni ha csak nem magadnak tervezel,építesz valamit és azért az egy elég nagy összeget tud kihozni, mert másolni minden majom tud!
Pont ezt kifogásolták az első változatomnál, hogy az érne le először, ezért alakítottam át úgy, hogy ne az érjen le először (valaki kipróbálhatná, ha lehet ezt próbálgatni, de ránézésre nem ér le).

Attól, hogy a blokkot védi szvsz még nem biztonsági felszerelés. Azoknak nem engem kellene védeniük?
Tuti nem olvastad az 54230 hszt.
Mondjuk a know-how sincs ingyen.....aki ezeket kitalálja szintén keresni akar rajta.
Szerencsétlen gladiuson igen kevés van ebből a drága anyagból.
Ez ér le elsőnek.(a térdek után)
És elsőnek védi a blokkot egyedül.
Nem értek hozzá annyira, de szerintem a bukócső nem biztonsági felszerelés, pláne nem elsődleges (az szerintem a fék meg a bukósisak)
Ennél a kábel témánál valóban kicsit fent akadt a szemem nekem is, de szerintem nem Ago irányába volt ez támadás, hanem a világ milyenségét ábrázolta inkább!