Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még valamit és tényleg utoljára,mert orvosi eset vagy tényleg...ez megmutatkozik a helyesírásodban is! "ki kötegedik ?
ki akarja meg mutatni mekora király egy teás kanával"

Vitának indult a dolog,míg Te nem mentél át "buzizásba",no erről ennyit!
"Drága testvérem sok szép turát neked ,, de motorozni te nem tudsz híd el , esetleg gurigázni .."
Miért? Voltál már velem motorozni? Láttál már motorozni?
Mindenesetre én nem mások által leradírozott gumival járok "tesvírem"
Te taschner!

Ha mi teáskannások vagyunk,akkor mi a szart keresel itt a hülyeségeiddel ezen a fórumon? Hiszen neked nem ilyen motorod van.
Azért a mi teáskannáink is vannak olyan vasak,mint a Te ezer éves ótvarod! Még ha 180LE-re is van felcsavarva!
Szóval szerintem húzz vissza a speedes kollégáid közé,aztán ott oszd az észt,ja...onnan már kiebrudaltak? No az a Te problémád!
Úgy mint a gumit !
Ezt a becsület dolgot a végén kifejthetnéd bővebben, mert nem értem?
Ja....van pár cimborám akik ilyen "legyalult" pálya gumikat vesznek szaré-húgyé,oszt azzal menőznek,hogy mennyire lapon motoroznak!


taschner!

Te már neharagudj kibaszott nagy motorosnak képzeled magad barátom! Én nem ugatok,de bár mikor állok rendelkezésedre amikor mondjuk a mánfai úton motorozgatok! De egyszer eljöhetsz velünk egy kis boszniai kanyargásra is! Oszt meglátjuk....


te nehéz a szaros gatyát tisztára mosni , főleg Úgy ,hogy itt van a kötekedésed korpusza ...

aztán hivtalak egy versenyre ,, te meg be szartál és fikáztál tovább


tascner!

Arra nem gondoltál,hogy a szőr azért van ott,mert közel új gumival mentem? Mindenesetre nem mások által leradírozott pálya gumival,mint Te! Hang ember vagy,és ez már sok beírásodból kiderült! Tényleg úgy van,mint valaki itt előzőleg már írta,neked azt sem szabad elhinni amit kérdezel!

válasz erre előzmény


Maxxy[53944] július 19. 20:54
Tarzan59!

Ja....hogy sport vasa van a csákónak? No problem! Arra a kis időre míg elpicsázom,vagy inkább helyre teszem a csávót,elkérem a haverom CBR1000RR-jét. Azzal is szoktam csapatni pályán!

válasz erre



magyarázd a bizonyitványod az orvosodnak ..

itt a korpusz ... ki hazudozik itt ?

ki kötegedik ?
ki akarja meg mutatni mekora király egy teás kanával

Drága testvérem sok szép turát neked ,, de motorozni te nem tudsz híd el , esetleg gurigázni ..

egy vérbeli motoros nem türné ezt ki állna egy nyomulásra már csak abecsülete miat is ..... te meg mesélsz és lapitasz a füben

tapsi fül

sok balesetmenteset kivánok neked

ÉS MOST FELYEZTÜK BE

tasi
Ezeket azért írtam ,és mutattam be itt nektek,hogy lássátok a trágár dolgokat ki kezdte itt el beírogatni!
Mert kezd úgy kinézni,hogy én vagyok a hunyó az ügyben!
Azokat be sem másoltam ide amiket más itt fórumozó emberkékre írt már ez a "jó" ember!
De vegyétek a fáradságot és olvassatok vissza!
És ilyen szövegért nem kevés embert csaptak már agyon világ szerte! "te ányád hátán baszlak meg kis köcsög ápád meg nézheti 5000 ft ért"
Mellesleg sem anyám,sem apám nem él már sajnos,én pedig az 52 taposom "kis köcsög".
"ti nem vagytok buzik ?

na elég a sértés a versenyhez disz motoros lankat faszu mesélös banda"

Csak a tisztán látás kedvéért mindenkinek! taschner "kolléga" első irányomban,és s többi vitában résztvevő irányában elkövetett durvának
mondható sértése,amire persze felkaptam a vizet! Úgy gondolom engem ne buzizzon le egy ilyen senkiházi hazudós emberke,mert én nem mondtam addig neki hasonlót! És nem csak nekem mondott ilyen sértő dolgokat!
Én innentől kezdve befelyezem ezt a témát,csak azért írtam ezt,hogy lássátok ki is kezdte a trágárságot!
Meg jöttem én is tegnap, sikerült valóban az 5 alatti átlagot hozni a fogyiban kint! :)
Ja és nem habosodott a gumim széle, de élveztem minden percét kivéve az esőt ami Insbruk-nál rám szakadt!
Nagyon szép út bár nem egy száguldozásra alkalmas. ....viszont ahol visszajöttünk a határon na az m,ár más tészta......
Sziasztok!
Pár napra kiteszi az ember a lábát innen és itt mi kerekedik? Sajna csak utólag olvastam vég a témát, a trágárság és emberi lecsúszás példája volt ami itt történt. :(
Üdv a klubban.
Nem tom, Szotyit kérdezd, ő ment elöl. Én mindig csak megyek a többiek után, néha azt sem tudom, merre járunk. A múlt túrán, még az országot is eltévesztettem.

Asszem a Júliai-Alpokban van ez egyébként.
Nem, tom, passz. A jutúb cseszi el, mert átkonvertálja valami fos minőségre.
Ez merre van? Ez a rész nem ismerős.
Mitől pixelesedik?
Szlovéniában jártunk (még tavaly)
Szotyinak ajánlott, előttem megy kb 5:50-től.

http://youtu.be/xM7nql1d620
Na a driftet így kéne mamával pózolva.
1600 + ba.. 8. 72 vel a hazug TASHNER Zsolt ... madáron játunk

tapsi fűlnek https://www.facebook.com/photo...
A térden épp hanyattesni készülő fekete-sárga gixxeres?

Na olyanra én nem gyúrok.
Valami bolha köhög itt! Nem tudjátok ki az?
Itt is jártunk,gyönyörű!