Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kifogást mindíg lehet találni!
Bízok benne!
"kis 400-ast ,, azokat is állandoan ki utáljátok innen menő faszok" Tudod Te anyád barma,én azon motorosok közé tartozom,aki még a robogósnak is visszaintek ha találkozom velük az úton! Soha nem néztem le a kis motorokat,hiszen 77-ben egy P-21-el kezdtem motorozni,majd sokáig 250/1-es MZ-m volt! Na menj szerelni,mert még a végén faktust kapsz vazze! A vérnyomásod azért mérd meg nehogy baj legyen!
"megbecsült" egybe pöcsfej! Te tényleg szellemileg visszamaradott vagy vazze!
"baszni biztos nem tudsz" Azért még téged szájba megpróbálnám!
menem kell mert motort hoznak kis 400-ast ,, azokat is állandoan ki utáljátok innen menő faszok 150 km/ó nel serpentinezők én meg most jötem le a falvédöröl

Ja és hazug a az A .....

meg becsült szerelő vagyok nem egy kirakat motoros

na csá beszari
"egyszer meg csak én is ott leszek egy öszefutáson és akkor meg mutathatód" Hm....hülyéket nem szoktunk meghívni magunk közé! Meg Te ott amúgy is kevés lennél!
Hallod Te kis pöcs! Valami szöveg értelmezőt mellékelj már a beírásaidhoz,mert így,hogy kiengedtek a diliházból elég nehéz értelmezni a beírásaidat!
A gyökérséged egyébként,meg az agyilag elmaradottságod megmutatkozik a beírásaid megfogalmazásában is! Például a "te" az nagy "T" Te isten barma!
Bizony hülye és nem normális .. hosszu még az idő figyelek kis mesélös ,egyszer meg csak én is ott leszek egy öszefutáson és akkor meg mutathatód ... mekora szar vagy puhos ................................... adig meg dicsizhetszt tovább a patika tea foralodal baszni biztos nem tudsz mert bizt azt simogatod még állmodban is .. csak azt nem értem akkor miért hirdeted , nmetán meg csalt ,

disz motoros
Ez tényleg hülye! Klinikai eset!
Hm....
Örülök ,hogy meg ismerhetem egy ujabb disz motoros ,, fasz kalapot ! beszari kis buzerétor és titán anyád 51 taposom

te szarházi és te is elmehetsz innen ha már ki állni nem mersz te kis kövér ke szegény teáskanád hogy bir vinni te ányád hátán baszlak meg kis köcsög ápád meg nézheti 5000 ft ért
Hallod taschner! Azért pisilógushoz okvetlen menj el a közel jövőben,mert vannak problémák az agyaddal! Az agyrágó bogár tuti éhen halna kis kobakodban!
taschner!

Figyelj ide kis pöcs! Ne buzizzál engem vazze mert leszakítom azt a köcsög fejedet és belehugyálok a torkodba! Húzz innen a vérvörös picsába,ne rondítsd itt a dolgokat Rémusz bácsi! Azt mindannyian tudjuk,hogy a speedesek között már kitelt a becsületed,és itt is,szóval takarodj innen a anyukád szoknyája alá oszt ott oszd az észt!
Tarzan59!

Ja...tavalyi boszniai túránkra jött velünk egy ifjú titán. Bajáról indultunk ott mindjárt egy keréken startolt a fiúcska a CBR1000RR-vel! No gondoltuk páran "öregek",megint rátaláltunk az emberünkre. Aztán ahogy haladtunk befelé a hegyekbe a szerpentines részeken,az emberünk úgy elfogyott mint a tejföl a csuporból! Szó szerint elkészült,úgy agyilag,mint fizikailag! A végén már a chopperesekkel is alig bírta tartani a tempót!
Milyen aktív a fórum,jó a műsor!
Ez nem igaz!
Mert buzik vagyunk!
Ezt egyszer valaki megmondta.
Nincs rajt piros, nincs rajt piros !
Azért kell tenni rá !

Javaslom, próbáld ki öntapadós tapétával, hogy néz ki .
Papírboltban veszel fillérekért 10 centis csíkot olyan színből, amilyet estleg jónak gondolsz, levágsz egy vékony csíkot, mindegy hogy akár görbén is, de ráragasztod .Pár méter távolságra lépve meglátod, hogy neked azzal a színnel tetszik-e .Amelyik szín bejön, olyat legalább bátran megvehetsz rendes felnicsíkban .
Egyébként nem a csuklóm fáj, hanem elzsibbad a tenyerem, meg az ujjaim.
Had aludjak rá egyet holnapig. Ne érts félre, az ára tökéletes, csak hogy tetszene-e ez nekem a motoromon, azt kell átgondolnom.
btw, egy baratomnak volt egy 750, szerette, en 20km utan visszaadtam, nem az en motorom, hogy finom legyek.
mindent meg lehet ;-)