Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en leszarom a trafikat. nyaralason osztrakoknal vegig betartottam a korlatozast, senki nem elozott erdekes, a hegyekben meg kint volt a 70es tabla kanyar elott, ahol 50nel beszorult a csizmam az aszfalt meg a motor koze ;-);-);-):-\
Most nevetni fogsz de én ezen agyalok.

Futóm van és 3-4 nem motorozó embert 1 motoron nehezen tudnék elvinni.

2 benzinköltséget meg fizet a fene.
Azé visszakettőpadlógáz-tól néha röhögőgörcsöt kapok.
Lehet, hogy készülnek a szép jövőre.
Más téma .
Tegnap, mikor jöttem el az egerszegi találkozóról, velem szembe hoztak utánfutókon csoppereket .Nem bírtam ki röhögés nélkül .
Magamra hoztam, tudom. Gyertek ide buckalakók!
Széjje verem a fejetek, meg lealázlak titeket, meg lehagylak titeket, meg mittudomén hogy még mit csinálok!

Kár hogy nincs olyan smiley hogy fröcsög a nyálam

Na nem szítom tovább a tüzet én sem, mindenki béküljön ki szépen.
Hát azok tiszták lettek, de egyenlőre még szorul kicsit. Nemsokára átnézek vele dávodra, mire visszaérek gondolom már lazábban kell forogjon a kerék...
Egyetértek !

(Én csak a Maunika showra gyurtam kicsit . Bocsánat .)
Röhöghetsz, most magadra hoztad a bajt !
Meg a kormánymagasítóval, mert anélkül nincs 200 felett fülön pörgés
Dugattyú tiszta lett?
Te most csak a felnicsikkal foglalkozz, mert anélkül te se tudsz motorozni .
Balázs!
Menj te a p.csába!




Én élvezettel olvasom a vitákat, ha nem fajul addig, hogy a meggyőzés helyett sértegetésbe megy át.
A jelenlegi vita elfajulásában szerintem mindkettő (3-4) fél egyformán ludas.
Tasi hozzászólásait is szívesen olvasom, mert szerintem ért a motorokhoz, (általában segítő szándékkal írja a hozzászólásait) ami nem zárja ki, hogy esetleg ő is tévedhet.
Hasonlóan élvezem K.István hozzászólásait, ami néha kicsit nyers, de mindig lenyűgöz a tudásával.
Szerintem térjünk vissza a fórum eredeti formájához és hagyjuk a szájkaratét, mert értelmes felnőtt emberekhez nem méltó.
nem, mert egy index forumon van moderator, es ket tusszentesre kitiltanak ip alapon, aztan viszlat forum ;-)


A felnicsík jobb volt.
Lenne egy kérdésem, nem tudom hogy szó esett-e már róla, de szeretném ha kifejtenétek a véleményetek!

Szerintetek melyik a jobb gumi? A vágott slick, vagy a túra? És melyik hogy melegszik? A tapadásukról mi a véleményetek? Melyikkel tudok 200-al a fülemen pörögni? És melyikre buknak jobban a csajok?

Ja, és a mintának van köze a fenti dolgokhoz?
Válaszotokat előre is köszönöm!
én szégyellem magam a helyetekben
ha lehet akkor privátban ócsároljátok egymást
Újjdekeméény! Végigolvastam .Egy Index fórumon nem süllyed idáig senki.
Felnőtt emberek vagyunk könyörgöm.
Én a 3 henger szar fos,régi,ócska vitánál rájöttem hogy nem érdemes leállni vizázni tasival.
KB mintha egy menhírrel tennéd.
Az is megingathatatlan és el van telve önnön nagyságával.
Bocs...lyuk...a gödörből!
Ja.....bocs! Most nézem,hogy valószínűleg tele fostad a bőr rucidat!
Erről jut eszembe....pont úgy nézel ki,mint egy telefosott meszetes zsák!
https://www.facebook.com/photo...

Kiszólt a luk a gödörből! Vagy....bagoly mondja verébnek,Te tényleg amúgy egy "nádszál" vékonyka emberke vagy!