Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Környezetvédelmi tiltást kiiktatja a Gipro sebességi fokozat kijelző műszer, így két légy egy csapásra. Projektoros kollégák rendszeresen szétszedik a projektort és kitisztítják az egészet belülről, mert állítólag ez típushiba; feketés színű poros szutyokkal rakódik el a lencse és rontja a fényhatást.
Sziasztok!

Továbbra is érdekelne a ˝környezetvédelmi tiltás kiiktatása˝, valamint kissé jobb teljesítményű izzók lehetősége...a projektor nem elég jó, főëg a tompítotté.

Köszönöm!
Nekem van, gyárilag, az tényleg jó....Arra, hogy a nemlétező utasod háta ne legyen full ganés
Akkor szerelek még rá egy ilyen "légycsapót" is.
Dehogynem.
Minek? Általában amint elindulok, rögtön szarráázom, és ugyanilyen lesz.
Mondjuk most vettem rá egy ilyet, hátha nem lesz olyan dzsuvás.
Azta, rettentő koszos a vasad, tessék szépen lemosni, csillogjon-villogjon!
Hát igen.
De az a bukócső nagyon durva volt, mint az USA-ban az electra glidedokon
Köszi a képeket, át fogom alakítani.
Baján tudok, ha gondolod megnézem majd a számot, én a DL-re csináltattam kb 2000 Ft-ért
Sziasztok
Suzuki gsx650f matrica kellene. Tudtok valakit aki foglalkozik gyártással?
Sajnos nálunk a bukócső miatt esett el a rendőrmotoros,bandittal....
Azé annyira nem drága a DL lánc :D
Írj rám egy mélt és küldöm a választ!

zalfy1977@gmail.com
Nekem is ilyen a gsx-en (gyári bukócső).
Az alját tényleg át kéne szabni. Mondjuk 45°-os ívvel "lecsapni" a sarkát valahogy így:
Jó, én is így gondoltam, csak próbáltam visszafogottan.....
De akkor tessék: szerintem életveszélyes ez a bukócső, azonnal leszedném, mert ezzel akkorát fogsz esni, mint az ólajtó!
Nem csak a rugóstag keménységével van gond,hanem a hangolásával is,nem sikerült nekik.
Szerintem ezt a hátsó rugóstagot sporolják el a legjobban.
Egyszerűen hihetetlen hogy mennyire nem számolnak egy nehezebb emberrel és csomagokkal................pláne egy túragépen.
Nekem idegesítően pumpált egynes úton relatíve nagy sebességnél.
Egyedül.
Fék az szo-szo a banditnak még elég jó 4 dugósa van.
De hogy az 1000-es DL-re ugyanaz megy mint a 600-as banditra.
Én is komplett hátsó rugostagot cseréltem még annó,amikor féléves volt a gép,meg elöl is rugókat és láss csodát sokkal job kanyarogni a géppel, nem koppan fel a rugó kétszeméllyel fékezéskor és mégsem ráz annyira.Na most akkor ez hogy is van.Az első fékről meg nem is beszélnék,szégyen ekkora motorra ilyen féket felrakni.Persze enyémen már félig zzr1400 fék van.
Szemre,bár nem rossz a vízmérték sem,lényeg,hogy berugózott állapotában nézd.Jobb oldalon a lábtartó után leér a sztender,azután a kipufogó és berugózáskor nekinyomja a hátsó lengővillának,ilyenkor emeli el a hátsó kereket a földtől(tapasztalat ),na ekkor még nem érhet le a bukócső,én ezért vettem gombát.
Rakj fel róla pár képet, leírást a működéséről (száraz és esős idő esetén a működés állítási lehetősége) és elképzelhető hogy engem érdekelni fog. Új a láncom és utálok láncot pucolni.