Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebay-en láttam 50-60 fontért.
és igen .................. faraghatsz bele verseny telot is

hasonlo dolog ez mint a B király ........ csak ot úgy van el baszva ,hogy 100 motorosból 10 tudja ki motorozni a sulypont és az elbaszott arányok miatt ................. Ráadásul 230 -nál kell egy 10 m kötél ami oda kötözi az embert a vasra ... mert ha nincs le tépi a szelö, az utast meg rendesen hegeszteni kell rá mer az biztos le esik a vágtába !
Tudod, mennyi egy olyan bontva? Újan 30 ropi...
lehet buta 0 állitásal .. de 10 perc alatt csinálsz bele rugó erösitőt és a sulyodhoz ki kisérletezed az olaj menyiséget ..
kb 3000 ft -ból

az igaz ............ valakinek el kell adni a sok progresziv rugot
Szerezni kell bele bontva SV teló állítható kupakját.Egy kettébetörtből simán bagóért ki lehet bontóstól imádkozni.
Jó, de a 600-nak enyhén butácska eleje van, nem elég, hogy puha, de semmi nem állítható rajta.
a rossz csilapitás beállitásnak lehet köszöni élég ha 2 cm rel lejebb van az elleje már 2 fokal kisebb a villa zárás szög
szlaszámot légyszi a mailemre,és küldöm is.
a 600-banditon az sok teszt említette a vadi újakon is, hogy idegesítősen rezonál 100-110 között, ott, ahol 90%-ban használnád
mikuni ... van .......... vagy gurulsz felém... és a kezedbe adom valahol fél uton ..... vagy utalsz
ez a kormány rezonálás

lehet : kerék csapágy , villa csapágy , szarul be kopott gumi , össze szerelésnél elöre le húzzot tengely csavar rögzitő , hátsó villa csapágy , szar kipufogo , eltérő telo olaj menyiség , teloszár persely kopás , stb

és és puf ... ha puf miat csinálja akkor az egyik oldalra jobban és könyeben dönthetö a vas ilyenkor vagy együt élsza dologal ... vagy váz csere ,,, vagy két váz árából javitás !
Ehhez kéne.
Innen megmondod, ez melyik, mert csak este lesz előttem:
mi van gyerek........... el tévettél a ddr oldalon ?
a mikuninhoz van a régi 20 db az uj ba csak 16 kell a kehinbe meg csak 4 db kell

https://www.facebook.com/photo...
bocs.................. nem értetek hozzá az a baj !
a maci fülek egészen az elszakadásukig használhatók a felületeket brigó -ba meg tisztitani a gyári kb 3 * szétszedést ki bir paszta nélkül és ha már ugy össze nyomodot ,hogy csak pasztázva jó akkor is csak az alját szabad pasztázni és elöre felragasztani a hengerfelyre a nutós részét soha .... ugyan ez..... és így a kör tömitést is

a csavarok meg huzásának sorendje sem mindegy .... elsönek csak be kapatni érintöre huzni .. a 2 db vezető csavar ... elöte olaj a menetre .. "ugye ezt nem kellet mondanom " jöhet a 4 db olaj csavar és a 8db 7 mm fedél csavar

12-16 nm rell lehuzni ...2 db vezető aztán 8db fedél és végül a 4db olaj csavar ha minden tiszta volt és zsir olaj mentes soha nem fog ereszteni .. a 8db fedél tömités is ki bir 3-4 szerelést paszta nélkül ha már nagyon össze let nyomva akkor is csak a csavara kell pasztázni ..

amúgy kb az elmult 10 -15 évben a pasztázás miatt , legolább 30 -40 blokkot kellet újra csapágyaznom hol v tengelyen hol fő tengelyen , mert a paszta eltömitette az olaj járatott

hajrá paszta jó vastagon
ez a nagy vas rol jut eszembe én - elkültem a kurva anyába !
egy mocskos rablo ! át baszos kis buzi !
Bár még csak egyetlen lánccsere tapasztalatom van és egyről halottam, a két tapasztalat egybevág. Az én láncomat 39.500-nál kellett cserélni úgy, hogy olyan sacc 35-ig semmi baja nem volt. Nem tépem, nem gyilkolom a motoromat, egykeró nincs, nem is vágyom rá, nem is érdekel. 35e felett viszont rohamosan és eléggé hirtelen nyúlott meg. Nem volt végállapotban, még lehetett volna feszíteni, de már közel volt az állítási határhoz. Sajnos még sprayos-trutymós-láncápolós vagyok, nem olajozós az információk teljességéhez
A lánccal nincs gáz. Az enyémben (gyári) lassan 35e van és zöldi szerint hibátlan. Pedig a gyári 100 körüli helyett 127 ló húzza, amit ki is szoktam használni
Tuuudom mirol beszelsz ;-)
Azért majd csak óvatosan. Nem előnyös, ha se motoros, se más kategóriás forgalmi tapasztalatod nincs. A legtöbb problémát nem a motorozni nem tudás, hanem a forgalmi helyzetek nem megfelelő felismerése/értékelése okozza.
A finom kis 650 nem tud utassal, három tele dobozzal, hatosban 60-nál emelkedőn villámgyorsan visszakapcsolás nélkül megelőzni egy kamionkonvojt úgy, hogy szemben nem messze épp egy Ferrari jön teljes gázzal A villanymozdony meg igen. Mondjuk ennek az az ára, hogy a gumit úgy eszi mint Te reggelire a vajas kenyeret, és a láncot is rendesen szaggatja...
Dunanak menne a vizualis kornyezetszennyezes miatt.
Ha megyek a mátrába, csörgök :D
Maradtál volna a finom kis 650-nél :D
A rosseb egye meg hogy mozdony.