Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez a baj, amikor valakinek csak az a fontos hogy kontrázzon, ha beledöglik is, mindegy, hogy miről van szó. Nem kiegészítőkről beszéltünk, főnök, hanem olyan módosításokról, amik a menetbiztonságot, a kanyarstabilitást, egyenesfutást, és általában az életet veszélyeztetik. De ezzel be is fejeztem, mert megfeszülve kekeckedőkkel nem vitázom.
Én most másfele kacsingatok. Júli elején megyünk Montenegroba. Körbe motorozzuk az egész országot, Bar, Budva környékén meg eltöltünk pár napot, hogy legyen egy kis strandolós része is. Remélem jó lesz
Főnök............azé házi olajzót én ezekután nem raknék fel csak mérnöki tervezésűt és még az is meredek mert az okos japo mérnök urak nem rakták rá egyböl.De szivargujtót se terveztek rá se dobozkonzolt se semmi ilyet.
Biztosan...
Azért sufni és sufni közt van különbség.
Ezért nem értem, hol itt az ellentmondás... Pont ezt szajkózom, hogy a mérnökökre kell bízni a dolgot, nem pedig fúrni-faragni. Éppen ez a baj, hogy mindenki azt hiszi, hozzáértő, és az ő tuningja szakértelmen alapszik. Közben 99 százalék kontár. (mint ahogy én is, de nem is nyúlok hozzá)
Azért, mert a sufni tuning és a mérnökök által fejlesztett tuning nem egy kategória.
A tuningra pedig azért lehet szükség, mert a sorozatban gyártott gépeket olyanra tervezik, hogy minél szélesebb kör igényeinek feleljen meg. Ebből adódik, hogy senki igényeinek sem fog maradéktalanul megfelelni. Ezért van létjogosultsága az átgondolt, hozzáértő tuningolásnak.
Miért is nem?
A posztod eleje és az utolsó mondat nem vág egybe :)
Pleximagasító nekem is van, mondjuk már azzal vettem...
Egyértelmű, én is azoknak a híve vagyok, nem is vennék másmilyet.
Mondjuk egy plexi, vagy gyári kiegészítő elfér...
No, azért Dunának nem megyek, de maradok híve a gyári motoroknak
Azért annyira ne akadj ki, tedd vissza az ékszíjat, és tedd túl magad rajta.
István ment a Big Like! A teljes véleményemet leírtad. Ettől a sufni-tuningolástól ledobja az agyam az ékszíjat. Okosabbak vagyunk mi, mint a mérnökök, ugyebár... Miért nem lehet gyári motorral jót motorozni, én nem értem...
Az enyém is kotyog az egyik az még a gyári a másik ezért cserélve lett. Az egyetlen dolog ha kotyog akkor hidegen a kottyanás miatt a döcögős úton halain, hogy zörög.
nem
fészbuk? nem vagy?
Asszony only;-)
Gyerekek nem elveznek a nockalmstrasset;-);-);-);-)
Legalább egy fényképet betehetnél, hadd örömködjünk!
marad, rendesen viselkedik...
Már megjött? Akkor gratula!
Megtartjátok?
jah, az kellett volna...jött ez a gyerek...meg marad is
Gyere velünk, oszt' mindjárt lesz 5-6e
Uraim!


A környezetvédelmi tiltás kiiktatásához csak a kék, és a fekete-fehér marad?
asszony? gyerekek? még a végén beelőzöl, idén eddig 0 km vagyok, bezzeg a robeszbe van vagy ezer sztem....