Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tanácsot, átgondolom mit lehetne módosítani rajta. Van valami módszer amivel ellenőrizni tudnám, nekem a vízmérték jutott eszembe.
Íven haladva ha leér a lábtartó, és a cső feljebb van,akkor nincs gond,viszont ha ugyanezen az íven egy pici úthibán hullámzik,berugózik a motor akkor a lábtartó csak feljebb hajlik a cső miatt viszont feküdni fogsz! Szabd át az alját a saját és mások érdekében,a legnagyobb jószándék beszél belőlem!
Szerény véleményem szerint inkább egy carbon deklivédő.
Légolajos 1200 blokkra!
Igen, erre figyeltem, a képeken nem látszik nagyon, de a lábtartó alja lejjebb van, bár nem sokkal. Fura módon a jobb oldal a necces, mert azt az oldalt nem tudtam annyival feljebb tenni, mint a jobbat.
Skacok!

Komplett olajzó szett eladó!

Hibátlanul műkszik. Minden benne van. Konzol, szivettyú, tartály és vezérlő!

Az ára 20 ezer Forint!
Én a párom, meg egy ismerős és a párja. Tehát 4-en két motorral
Patentívből és 3/4es csőből készült, a felfogatások pedig 5mmes laposvasból
A vigyázás ebben az esetben kevés,vészhelyzet esetén pl. hirtelen kikerülésnél,ívmódosításnál nem fog eszébe jutni a bukócső....
Bizony, eléggé "kilóg a sarka" ezzel csúnyát lehet esni, ha nem vigyázol...
Feltetettem hátra egy Bridgestone BT023 GT-t,picit mintha tolná az elejét vele,merevebb mint a Conti,de nem tűnik rossznak,az előbb mentem egy tesztkört!
Mélyebb döntésnél tuti leér,én átdolgoznám az alsó felét!
Kicsit kicsi a rádiusz. Nem gond, csak fura. Hajlítottad, vagy patentív?
Vigyázz nagyon magadra, lábtartónál lejjebb ne döntsd.
Ha megnézed a profilképem az enyém is ilyen, de sajnos ha a lábtartót
hagyom felhajlani, akkor leér a cső.
Elég kellemetlen érzés mikor kiemel... ha nem vagy észnél mész a
korlátnak vagy szembe sáv...
Szép munka, gartula!
Sokan mentek?
Elkészült a saját készítésű bukócsövem, mit gondoltok róla?
Mondd, fiam, itt vagyok...
Atyámmmm.
Isten őrízz! Jó gumisokat bárhol találni. De pl. izzócserére csak a Suzukihoz viszem
Ismertem olyat aki csak márkakereskedésben volt hajlandó gumit cseréloni és venni mert szerinte az a tuti.
Remélem eddig nem mész el mert az már nagyon mérnökös-sarkos.
Ezzel nem tudok vitázni, tényleg sarkos. És persze szíved joga, ha berheled a vasadat. A te vasad, a te hobbid, a te időd, a te szakértelmed. Én csak nem helyeslem a házi építéseket, ennyi. Nem kell mindenkinek bocsánatot kérnie tőlem, aki fúrja-faragja a motorját. ...elég, ha a fele...
Ezért vettem gyűrű nélküli láncot!
Kekeckedik a fene.
De komolyan.
Lőjem fejbe magam mert nem hinkney-ben tették bele a komplett daytona futóművemet?
Hanem egy aszfaltos raktárban én?
Elég sarkos a véleményed.
Bár most roppant bosszús vagyok. Azt hittem a láncom még kibírja ezt a szezont, de tegnap ahogy nézegettem két szemnél is szétnyomta az O gyűrűt és meg is van szorulva. Az áprilisi 3 nap szakadó eső nem tett neki jót