Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi se igy terveztuk...kb. 1400 km-t nyomtunk le 4 nap alatt, és szinte végig esett...meg kicsit ott fent havazott :) , jobban orultunk volna száraz utnak és napsutésnek...de hát ez is egy tapasztalat :)
kiöregedtem ebből, meg a prosztatám is oda....lassan átmegyek nyári motorosba...
Kellemes 1,5°C volt....
gondolom nyáron meg kocsival jársz....
Hello srácok, a hétvégén kicsit megjárattam a Banditot a Grossglockneren
Törölhető, ha ez hirdetésnek számít...
Nem.
Ez fizettet hirdetés?!
Zöldi!

Köszönöm a segítséget, Bandit tulaj lettem...
Legurultam cca 400km-t, ebből az első 120-at szakadó esőben.
A RiDe 34 nagyon korrekt, meg amúgy is "a Zöldi embere" voltam!


Thx!
A lidlisnek nincs külön térképtartója.Csak a fedélben.És más motor más tank más ember.
Kipróbálok más tanktáskát is ez meg hétvégén megy a német ebay.re.
Ilyen lidlst hasznaltam,semmi gondom vele,az aljara varrattam pamutot. Igazabol mar csak az also terkeptartojat hasznalom,aktív modban beleert a konyokom a tanktaskaba,meg alacsonyra cippzarozva is.
Na ja.
Van egy lidl-s cuccom.
Amellett hogy dülöngél mint a részeg tengerész a tankon még le is kapja a 10 rugós két matricát a 25e-res fényezésről a tankon.
És fóliázni nem tudom mert a georgedesign viszonylag olcsó matricák olyan vastagok hogy a karcálló fólia nem fedi le.
Hátizsákozni meg nem akarok.
Van a kappának 20 rugóért egy tanklock tatyója meg a givinek hasonló árért.
Még megnézem de a moteché profibbnak tűnik.
Vadászom is használtban ezekre bőszen.
Viszont valamiért a levetett darabok is 60-70-80 euróért úgy tünnek el az ebay-ről a gazdag németeknél is mint a huzat.
Csak pislogok.
Nem értem mért ha van 40-ért mágneses.
Elhiszem, de amig 40eurokert emeletes magneses tatyokat mernek, amik kibirnak 0+evet...
Látnád az új árát.

Feldobom ebayre.85-90 euróért remélem elmegy gyorsan.
Ok, ez kicsi és drága nekem :D
25e.
Még a hordtáska és a cimke is megvan hozzá.
Tényleg vattaúj.Csak nekem nagyon hátul van a tankgyűrű ezért nem érem el a kormányt.
Kár mert a 14 literes verzió.
A 7 literest kajtatom hátha elférek tőle.
Csak az meg kicsi.
Mipéz?
Szerintem sokat segít ha sokat olvasol, meg sokat kattingatsz
Ápropó nem érdekel valakit egy sw motech engage xl tanktáska?
Vatta új.
hja, szépeket lehet csinálni a tükrössel, el kellene mennem vmi fotós tanfolyamra...végülis 2 obim már van...az igazán jó ez 10-24mm lenne, tájképekre....mindegy idén eddig 0 km mentem gyakorlatilag...marad zsé, de nem lesz mit fotózni...
Én boltoltam egy 18-55 nikkort, meg elcseréltem telószimmeringre egy fotóstáskát, befejeztem a költést(kb 1 hét alatt bármikor kiszálok a cuccból 0-ban, ha olyanom van). Kb látom, mire tudnék elb*ni fél millát, kizárólag használt cuccra, de nem akarom túllőni a célt, ami megvan: A képminőség össze sem hasonlítható a bridggel, oszt csókolom. Beltérben egyenesen zongorázni lehet a különbséget.
újabb pénznyelő hobby :-)
kellene obi, leginkább egy 10-24mm Nikon
Átment...
Megvan!
Zöldi!
Mail ment...