Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miben sántikálsz? :D
akkor majdnem hasonló nick
Nem talált, semmi ilyesmit nem hirdetek, igazából azt sem tudom mik azok...
nem te hirdetsz obit és nikont az indexe fórumban?
Vegyél 1 liter koncentrátumot, desztillált vízet keverd be bőven elég 1 liter -70 C én fele arányban kevertem és bőven elég volt bele még maradt a 2 literes flakonba. Én ezt vettem bele...
istvan.knabkukacyahoo.co.uk -privátban megbeszélhetjük, küld egy rövid levelet kérlek.
Szia. Passz. Ezt tőled hallom először.
Meg tudná valaki mondani, hogy a 650-es Banditba mennyi hűtőfolyadék kell?
Igen,de kb 2vel régebbi vfr-en volt ezért kéne a teló átmérő,hogy stimmel-e.Ja és fekete a színe.
Tényleg nem, sokan csinálják és lehet kapni ehhez befogót is.....mondjuk, hogy milyen eredménnyel sikerül az már kérdéses.....
Akkor ez nem csak az én egyedi ötletem volt
Ha még megvan, engem mindenképpen érdekel, az Vfr-re való?
István, az általad gyártott olajozó tűhöz (és a felfogatórendszerhez, gondolom egyben van) hogyan lehet hozzájutni? A McCoi-hoz most a Scottoiler-ét használom, de előre akarom én is szerelni, és a Te megoldásod időtállóbbnak látszik...
Nekem a zászlód is tetszik
Én így fúrtam ki az SV-t. Tökéletes lett. Ezzel nem gyengíted el a hidat.
Vegyél magasabb kormányt.Anno én azzal vettem,de adták hozzá a gyárit is.Én gyárival használtam. Szerintem Meg van még a régi magasabb,ha kell odaadom 1 sörért,ha eljössz érte,én nem xarakodok a postával.kb 4-5 cm-t emel.
Oké.
Viccelsz? Kondigép van a háttérben :-) Nem is mernék beszólni
Köszönöm :)

Egyébként fiúk, meg kell, hogy mondjam, hogy csak kapkodom a fejem azokkal kapcsolatban, amikről beszéltek, de már vannak ismerős szavak, például: "És", "Az", "lánc", "kormány"
:D Önarckép:
Ezért is jön jól a bukósisak
Ja, egyébként boldog névnapot kívánok így utólag is!
Nem hiszünk Neked (csak viccelek ám, nehogy komolyan vedd!)
Egyik sem
És most el ne süsd, hogy azért lehet, mert csak egy fokkal vagyok szebb az ördögnél
Csúszik a kuplung, meg hátsó féket kellene megnézni, valami nem teljesen oké vele.
Olajcserét szerintem megoldom :)
Felejtsd el! Ha másik kormányt szeretnél akkor vegyél egy atalakitót . ABM ,LEL, vagy Spiegler ezek gyártanak hozzá. Az ABM 40000 Ft körül van. + a kormány.