Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a cucc.
s,hol marad a kihívás ,web cam,meg a kis ......
Juliusban és glocnertől 180 kilóméterre.
Reggel hívlak, hogy hova és mikor...
Mi megyunk egyet juliusban, 180km-re szallunk meg, ha a reggeli kv mellett a panorama webcam felhotlen idot mutat, es a wettervorhersage is napot mond, akkor nekiindulok
Valaki jön innen a holnapi Open road fest felvonulásra?
Ha valakit érdekel, van 2 emelt fényerejű, H7-es Osram izzóm dobozában, természetesen teljesen újak. Elnéztem, H4-est kellett volna vennem...
Biztos jó volt! De én inkább a tengerparton járatom meg!
Ahogy megmozgattam ugy kb 2milit lóghat. Az volt a fura,hogy a másik oldali semmit nem kottyan. De akkor ez nem gond..
Minimális kottyanás simán megengedhető.3-4 mili már nem.
Sziasztok!

Ma néztem egy 1200est. Vannak esztétikai hibái de az annyira nem érdekel. A kérdésem az lenne, hogy 37e van benne és ahogy néztem az első féktárcsákat az egyik kottyan a másikkal nincs probléma.. Cserés a kottyanos vagy majd ha a másik is elkopik? Amugy nincs válna meg semmi egyébb. A betétek kb 50%osak..

Köszi a válaszokat..
Nekem valahogy mindig sikerült a glocneren megpusztulni a hőségtől.
ja, az első lidlis verzió, leszedhető tartóval anno best buy volt
Így teszünk!
Íven,könyökkel súrolni a hófalat,adja ám az érzést!
Az enyém vmi b-square vagy milyen márkájú,ha lecipzározod az aljáról az egész tanktáskát,ott van térképtartó+hátizsákként is használható,ha úgy hozza az élet.
Úgy legyen!
mi is voltunk vagy 4x 5x, fele azért volt tejfelben meg eső....
nincs oly közel, nehéz kiszámítani....menni kell :-)
Sajnos én is így saccolom!
mondjuk a Glockner azért kiszámíthatatlan tud lenni, bár májusig oda csak ez menjen, aki hófalak között akar menni, arra nagy esély van....
Mikor lefoglaltuk a szállást és terveztunk, napsutéses fincsi idoszakok voltak :) Fene se gondolta hogy ez lesz :) De majd legkozelebb :)
Most indulj mert lehet 20 perc mulva hideg és esős lesz.
"megvárom a meleg és száraz időt"

Idén ez valószinüleg egy keddi napra fog "esni"!
Élménynek élmény lehetett, de én egyenlőre ilyen élményből nem kérnék, megvárom a meleg és száraz időt!