Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak azt mondom, egész más tömegerők munkálnak a 650-ben, mint a 600-ban :D
Üdvözlet az Uraknak!

Tudja valaki, hogy milyen tervei vannak a Suzukinak a Banditával?
Ma voltam azt hallottam, hogy az 1250-es modellből nem csináltak L3-as verziót.
Jön az új modell vagy miért lehet ez? Hallott valaki valamit ezzel kapcsolatban?
Ki jön innen az open road festre?Vagy csak a felvonulásra?
Köszönöm a válaszokat, ez nem elhatározás volt, csak egy kósza gondolat...
Marad ahogy van, és keresek hozzá egy villahidat. A link nem is olyan rossz, csak nem olcsó.
Meg se próbáld ebben a formában ha kérhetlek, még ha te neved is szerepel a forgalmiban. Föleg hogy szilentek pont hogy a villahídban vannak, és leglább 30 mm a külsö átmérö, belsö meg a 10 mm-es rögzitöszár a kormánybilincsnek. Inkább akkor keress egy felsö villahidat ami csökormányhoz való, de ezt ne barmold szét, mert kezedbe marad az egész egyszer.

Csak úgy általánosságban :olyan nagy örömmel töltene el ha kicsiny országban tiszteletben tartanánk gyárak minösitett jármüveit -alkatrészeit, és figyelembe vennénk hogy tapasztalt mérnökök tervezték korábbi jármügenerációk hosszú tapasztalatai alapján. Àtesett néhány végeselemes analizisen, néhány fárasztó igénybevételen, és pár minöségellenerörzési eljáráson, hogy megfeleljen a tervezett méreteknek, alaksajátosságoknak (párhuzamosság merölegesség, egytengelyüség, stb...

Meg mondjuk pár év múlva ha meggondolod magad mit mondasz a vevönek? Vagy kigitteled folyékony fémmel?

Olyan jó lenne ha mindenki maradnak a saját szakmájánál és abban jeleskedne és nem ezeken a szerencsétlen motorkon kezdene önmegvalósításba... Annyira ráférne ez a hazai jármüparkra.
probáld úgy ahogy javasoltam ... nem fog ereszteni ha nincs repedés vagy szakadás
Én ilyet még látni sem akarok ......................
Vastagságra gondoltam.
A gyárak elég kis spórolósak.Ha van mittomén 1,5-2 centi hús az simán elég ha vékonyabb akkor lehet belehegeszteni egy darab alut szépen és úgy megfúrni.
Bár én vennék egy bontott hidat és ezt eltenném polcra a csutkákkal együtt.
Ebay.uk-n láttam vfr hidat 25 fontért.
Semmi gond...
Fogalmam nincs mihez nem értek, de egészen biztosan nem értek hozzá, ha Te mondod...
Ekkora szaktudással és ennyi katalógus adattal nem lehet versenyezni
Ott pont nincs semmi amit átfúrnék. A furat mellett vannak bordák, amik gondolom erősítésre szolgálnak, de ott pont semmi...
Alul hogy néz ki?
Én saját véleményem, hogy be foscsiznék egy ilyen dologtól, faragd át az ülést inkább, vagy valamit ami a gyári helyére menne fel!
Szerintetek ha a két megjelölt helyen(csak megjelölt, nem kimért ) kap két furatot, amibe menne kormánymagasító, az veszélyes lenne?
Valami gumiágyas kormánymagasítóra gondoltam, jó nagy alátétekkel.
Eddig az volt, de sikerült leégetnem, így most sprézek én is.
van némi külömbség de maga a vég átét max 500 f/

nekem 5 be 4000 / 120
6000/ 170
8000 /230
10 000 / 280
11400 / 307 és nem óra szerint

ja és simán fel huzz 5 be 1400 f tol a gyári átét ilyen https://www.facebook.com/photo... 15/ 48 most kicsit vissza vetem mert erőtlen volt a gép 16/44 ről 15 /44 re de még így is fojamatosan 6 liter alatt tankolok

kis gizivel büszkeségem !
Neked olajzód van?
Most ne mondd azt, hogy a 600-as legolajos a 650 legolajoshoz kepest annyira le van attetelezve, hogy 3-4000-et forog 100-110-nel.....
650, az más, nem keverendő.
A gyertya sem
A vicc az egészben hogy ez minden elemében gyári és az adott tipust gyártja a gyár kétféle kivitelben.
Street fix futómű 2 dugós úszó fék.

És Street R teljesen állítható futómű radiális 4 dugós fék.

Minden ízében egy gyár terméke.Egy pici igazítással.A felső pumpa nekem R1 ből jött és brembo a gyári meg GSXR-ek nissinje.

De ezt kaptam olcsón így ez ment fel.
így van ahogy mondod ,, minden emben........ a megkeresett pénzét arra költi amire akarja és ami tetszik neki !

én a gyári állapotok nagy hive vagyok
De 100-110 korul mar 5-6000-et forognak.
Amugy nem raznak, 4500 kozott van egy kis "bizserges" es ennyi.
Speciel ez nem.És szerintem az 1250-es é nem 41 mm-es.
Ettől még nem lesz verseny teló.

Igaz hogy ez szét van irgalmatlan gyilkolva de ha kifogja az ember olcsón jót akkor ezzel legalább feszíthet rajta.

Sv-n nekem szart sem ért.
Most a street-en simán beleraktam egy daytona teleszkópárt 300 dollár volt postával.
A hozzá való komplett féknyereg pár került annyiba mint egy fékbetét készlet.

Nem sokkal csak KB 20%-al lett jobb.
Ha ráülök nem esik össze annyira hogy leért az olajtewknő egy padkán.
És nagy sebersségnél megszünt a far pumpálása.
Az elején inkább a jobban adagolható fékerő tünt fel.
Igaz kétdugós úszóról 4 dugós radiálisra lett cserélve.
És hangsúlyozottan nem azért mert menő és cailli-villi a dögdonadsz előtt hanem mert gombokért lett véve a cucc.Akkor mért ne.
És a leszedett alkatrészeket eladva nullára fogok kijönni.
Akkor mért ne.
És szerinted megéri?