Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet megbánom, de az is lehet, hogy még meggondolom magam.
A bandit mindig hétvégeken használtam, most meg a hétvégék mindig foglaltak.
Nekem is fél a zasszony. Nem ül rá, oszt' jónapot. Nem kötelező!
Ja én még csak 2x ültem rajta az idén, holnap lesz a 3-adik, ha összerakom addig.
A nagyrobber a Bandita után nagyon karcsú lesz
Hi Banditák!
Fájó szívvel tudatom, hogy eladnám, vagy elcserélném, sportos nagy robogóra a lovamat, mert az idén háromszor ültem rajta, és az asszony is fél tőle.
Megkérem az árát, nem mindenáron eladó, de aki csalódás mentes motort akar, annak itt a lehetőség.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-6929
831
TE vagy a szerencsés nyertes...hozd a lóvét
850 kp-ért nem egyszerűbb? :D
Kinek az eleje van a gyönyörűségben?
adatlapom...ELADÓ HOLMIK
Ár? Évjárat? Futott km? Egyéb információk?
Üdv
50.000.-forintocska üti a markát, aki vevőt hoz!
Csak egyben eladó.
(valószínű lehetett is valami eksön, mert egy éve nem hallom a höpögést onnan)
Ez pontosan így van. Abszolút nem vagyok sportdob párti, soha nem is leszek az, de az hogy egy dob túl hangos, az egy ellenőrzésnél nagyon kevés információ. Van akinek az, van akinek nem. Zajt mérni pontos módon kizárólag süketszobában lehet. Minden környezeti zaj a mérést meghamisítja. Tehát pl. a rendőrnél az út szélén soha nem lesz zajmérő műszer. Kérdés, hogy a vizsgaállomásoknál ezt mikor teszik esetleg kötelezővé. Aztán mivel minden hülye tudja, hogy vizsgára felteszi a gyárit, utána meg rakja vissza sportdobot, a következő fokozat az lesz, hogy majd jó pénzért plombálni fogják a kipufogó rendszert amit a rendőr az út szélén ellenőriz (csak az ellenség fejével gondolkodom). Mindenesetre motorosként mondom, hogy két utcával lejjebb egy ezres V2-es gazdáját mindig tudtam mikor indul és mikor érkezik, pedig nincs közel. Én a szomszédja helyében már a csákányt beleállítottam volna a blokkjába. Ennyi.
:) Tudod,hogy az enyém hibátlan
Simán átment!Körbefotózták,meg volt fékpadon. A papírmunka tovább tartott mint a vizsga.
Jól tetted hogy levetted. "E" ide vagy oda, elkaszáltak volna a hangja miatt. Nem a betű számít, hanem a hangerő. Ha hangos, akkor hiába van benne akármekkora "E" betű, nem legális. Egyébként sem legális bármit módosítani rajta. Elvileg még az indexet sem cserélheted le rajta.
Jah, meg mondom nem b*szok ki az utcabeliekkel, hogy hajnali négykor sportbobra ébredjenek.
nem sírok! Háhá. Na mindegy. Dobot azért levettem és ráraktam a gyárit, de legközelebb nem fogom. Fékpadra felrakták, világítás ellenőrzés, adatok egyeztetése, féktárcsát is megnézte aztán ennyi. Gumit még meg sem nézték. Mondjuk az is bőven határon belül volt. Még meg is dícsirtek, hogy milyen szép állapotban van a motor.
na siker ,mert nem vagy itt,és nem sírsz ,gondolom átment ,és most motorozól


mit sasoltak a vizsgán
Mártmint Totyánál :D
Pénz legyen nálad :D
Reméljük nem lesz semmi komoly, és átengednek...:D és nem találkozol búzgómócsingal...xD
Drukkolok!Enyém is holnap vizsgázik.Nem parázok,irigy szem nem talál benne hibát.Azért a gyári dobot visszaraktam
Továbbá: "Ha az időszakos vizsgálatot a forgalmi engedély érvényességi határidejének lejárta után kérik, akkor az időpontról szóló értesítés csak a vizsga napján a vizsgahelyre történő közlekedésre jogosít fel. "
Most olvastam ezt!

"Ha az időszakos vizsgálatot a forgalmi engedély érvényességi határidején belül kérik, de a vizsgálatot az érvényességi határidő lejárta utáni időpontra tűzik ki, akkor a vizsganapról szóló értesítés a forgalmi engedély érvényességét a közölt vizsgaidőpontig, de legfeljebb 30 napra meghosszabbítja."
álltalában reggel 7 körül van a váltás,de ez nem jelenti azt,hogy nem fogsz ki egy buzgómócsingot