Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meglátjuk. Egy ismerősöm ajánlotta a megoldást, mert neki a 25 éves
GSX-R 750-nek edzették újra a rugóját és azóta neki jó.
Összesen kettő van, akkor vidd minkettőt
Egyébként holnap, vagy holnapután Vecsés környékén is leszek
Egyébként kedden megyek fel Salgótarjánba, találkozhatunk az úton.
Engem is érdekelne egy kupakkal. :)
Ja bocsi, látom
Bajától 20km-re, Csátalján.
De járok motorozni sokfele
Te merre vagyol?
Műszaki 4390ft !NKH
mult héten voltam.
Aha azokat láttam,helyileg merre vagy?
Nem tudom, nem használtam soha, csak megvettem, öszesen3-at, abból az egyik nagyrésze kiömlött, így a maradékot ráöntöttem a maradék két üvegre. De nem volt időm kipróbálni, előbb adtam el a gépet...
Visszább találsz képeket, dícsérik.
Bevált?Jó?
Érdekel valakit optiglanz?
Nekem maradt 2 üveg...
Hiába edzik újra...amelyik rugós ezt megcsinálja az csak keresni akar...több rugósnál jártam mire kikötöttem az öregnél, de egyik sem vállalta garanciával az edzést mert az nem sokat ér.....újat kell gyártatni oszt jónapot....
Akkor generátor. Ez a kettő lehet.
próbáltam másik fesz szabályzóval hasonló a helyzet!, de akkor az akkumlátoron mért feszkó miért jó? én valami zárlatra vagy ilyesmire tippelek csak nemtum hogy hol....
Nem,nem jo.
a fesz szabályzó az jó, mert az akksin mért feszültség jó!
Fesz.szabályzó csere.
Kérdésem!
Van nekem a motorom. Na mármost az csinálja hogy ha gyári csatlakozóját használom a feszültség szabályzónak, a motorba lévő feszültség alapjáraton 13V és ahogy cibálom a fülét úgy csökken akár 12,1V is ! De ezt kikerültem azzal hogy a gyári csatlakozó helyett, direktbe kötöttem az aksit, na így az aksin már szépen megvan a feszültség, de a index meg stb úgyanúgy ezt a kevés feszültséget kapja meg, mi ilyenkor a teendő? valahol zárlat lenne vagy mi a picsa....
Csáó! Egyenlőre nem bontanám meg a szettet, de ha valaki jelentkezik az elsőért akkor jelentkezem! Amúgy hogy vagy vele megelégedve, vagyis a minőséggel? jól dolgoznak!

De hogy hogy van ilyen néztem a összes Bandit 400 hoz szinte 310mm átmérőjű tárcsával adták ki csak pont az enyémet 290--nel.... meg még a hátsót is nem 250-nel hanem 240 mm.
GSX-R 750-ét próbáltuk már bele, sajnos azt nem farigcsálhattam meg,
de anélkül a letörés nélkül az sem ment bele.
Ráadásul ha jól emlékszem annak a villája nem is alu volt, hanem acél
lemez hajlítva.
CBR600F..
Egyelőre megvárom a jövőhét végét, de köszi.
Aztán meglátjuk milyen lesz az újraedzett rugóval .
Köszi!
Elolvastam! Többször is (angol változat mert a magyar xart sem ér).
Rátoltam a fényszóró állító gépet a munkahelyemen, és a nem normális szerelő (elektromos) már állította is volna, de hiába csavargatta 5-ös imbuszkulccsal meg sem moccant. Ha lesz 1 kis időm akkor kikapom a műszerfalat a helyéről és megnézem miért nem moccan.
Alaphelyzetben nektek is közelre világított a lámpa?
Elfér a gáztartály?
Mert ha nem ZX10-é is jó lehet.