Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felszintetikus,azt jelenti. csak ilyen van belole. az egyik legjobb a banditba
Bocs az offért, de gondoltam megmlítem, ha valakit érdekel egy sony xplod autósmagnó szóljon!
Használt, de óccón van!
szerintem nincs, legalábbis én az enyémen nem találkoztam vele
Hali.

2006-os, 650-es Banditon van indításgátló ?
Casco-t tervezek kötni, és csak akkor érvényes lopáskárra, ha van benne indításgátló.
Bocs a tudatlanságomért.
Az ám, és a dot4 fékfolyadékból melyek az elfogadható márkák?
Még egy buta kérdés , milyen olaj való a Bandikámba ?! :) 10w40? és mindegy milyen márka ?! Köszi :)
Nézelődök olaj, meg egyebek után,és Motul 5100 10w-40ből találtam félszintetikusat, és egy olyat, amin az áll :Technosynthese (fingom sincs ez mit jelent). Melyik a jobb, vagy jó-e mindkettő egyáltalán?
Nagyon szépen köszönöm . Mindre gondoltam csak erre nem. :)
Olyan rácsot teszel bele, amilyet akarsz...nekem bringakosár van lemezollóval feldarabolva :D
A kettes és a hármas henger leömlője mögött egy alu fedél alatt, 3 csavar fogja. Elég cumi hozzáférni, vigyázz, ne nyald el a csavarfejeket.
Üdv köreinkben. Új motorodhoz sok örömet kívánok.
Sziasztok , tudnátok nekem abban segiteni hogy a 400-as 91-es bandit -on hol található az olajszűrő ? :) Elnézést a buta kérdésért de első motor...... és nem találom.
Köszi.
Üdvözlök mindenkit.
Jó magam is gyarapítom a bandit tábort, februártól.
Nem csökkenti nagyon a hűtés hatásfokát?
Írsz egy árat?
Laller!Az elérhetőségem nadasi56kukacfreemail.hu,Zöldi igazad van Pilot sport!
Az elveszett az éterben
Persze, hogy az 1250 többet ér, csak nagyon a szívemhez nőtt az öreg bálna, ezért nehezen válnék meg tőle.
1250-ért én se adnék annyit.
Ez egy légolajos legenda, meg kell fizetni az árát
Muti a hirdetésed, elküldöm egy haveromnak.
Nem adnád 900 alatt? Az 1250-es ABS-es Banditomra még 900-as ajánlat se jött! Pedig nyugtass meg, h többet ér mint a régebbi verzió
Na ez így nem lesz jó!
Szerintem a képek alapján ez kontrába van.
Kicsit közelebb a fogaskerékhez, kicsit fordítani lefele, meg lehet ívelni lefele a tűn is. Nem megtörni, csak ívelni. Különben csak hátrafolyik a felületi feszültség miatt a tűn, és csak a lengővilla alja lesz olajos. De szerintem ez benne van a kisokosban, abban a kb. 6 oldalas képes összefoglalómban amit anno átküldtem neked.
Na de ha 830ért sincs komoly vevő akkor 9ért lesz? Sajnos a vevők diktálnak most, hitel nincs az viszi el akinél ott a zsé.
Még van ebből a hűtőrácsból azt hiszem 2 db az 1250-re.( Másra nem jó.)
Rozsdamentes, polírozott, saját tervezés, egyedi design.
Én sem adnám oda 900 alatt, pedig 840-ért vettem névre írva 2010-ben, de annyi örömet szerzett, hogy nagyon meg kellene fizetni ahhoz, hogy megváljak tőle.
Néha ránézek kiváncsiságból az 1,2-es Banditok árára és feltünt hogy a csupaszok, mint a miénk is drágábbak az idomosoknál .
Hiába a szépséget meg kell fizetni !