Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezzel most vitáznék az iridiumos itt a faloba már ki fizetödő a vaterán árul egy pali 10 forintért 4 db ot azzal elmegy a tea víz forralo 40000-50000 km is a töbivel egyet értek
Eddig a Louis meg a Hein Gericke oldalán nézelődtem, de csak a gyertya kódja stimmelt. A szűrőknél nem volt ilyen.
A ket hf az olajszuro meg legszuro,a cr meg az ngk gyertya kodja ;-)
Nem kell iridium. Hf138,hfa3615, cr7e, motul5100 4L.
Plusz fek es kuplungfolyadek ket evente
zöldi köszi, de ebből a betű- és számsorból csak az olajat értettem
Hűtő víz?
Fagyálló ell!


Mennyi csepp? Azonnal mond meg!
Nem kell iridium. Hf138,hfa3615, cr7e, motul5100 4L.
Plusz fek es kuplungfolyadek ket evente
...mármint ha erre írtad, hogy fájna...
Hejj, félreértés van. Nem a motornak az első, hanem nekem. Már volt 1000 km-nél, meg 6000-nél is. Viszont én 6700 km-nél vettem
NEm mondod? Sajna most tényleg jó lenne egy 1250-es gazda de nekem ez fájna. Én 6000 kilóméterenként cserélnék olajat. Nekem a Repsol és a Motul is bejött. Gyertyából az alap NGK van benne de hibátlan.
Olaj szűrőből Hilfo van benne levegőből pedig gyárit vettem. Az utángyártottakkal szarakodott egy picit.
Igen ám, de nekem a gyári listám sincs meg, ezért kérdem. A vásárlás óta ez az első szörvíz
Bíztam bennetek, és a hasznos információkban.
A Vizes bandithoz nem értek de gondolom, hogy minden gyáritól eltérő dolog felesleges, hiszen az a gép qrva jó.
Lamb mondd fiam, itt vagyok Egyébként GSX1250FA.
Gyertyábú jó a gyári! Olajból, ha elég sokat teszel bele, átfolyik a váltóba is :-)
A légszűrő nem vesz fel sok olajat azért ne tegyél bele többet.
Zoli, neked külön: okosat, vagy semmit Most lehetne észt osztani, de bezzeg most nem
Te Jó Isten

Milyen járműved van?
Valtoolaj?
Gumit nem is kerded?
No emberek! Ideértem a 12000-es szervizeléshez. Pár tanácsot elfogadnék, ha okos. Érdemes- e iridiumos gyertyát vennem, vagy pénzkidobás? Milyen olaj lenne a legjobb bele? Mennyit nyel el? Olaj, gyertyák, két szűrő. Ezeken kívül kell-e még valamit cserélnem? Váltóolaj mondjuk? A 12000-es szerviz után milyen időközönként jönnek a periódusok? Na jó, lehet, hogy túlléptem a "néhányat"...
Kedves publikum.
Ma én is beálltam a sorba. Teljesen kész lett az olajzóm. Hála K Istinek és Mikirnek. És persze Gellért Lacinak is!
Közel 4 órámba került a projekt.
Alap setupra 40 sec a normál és 20 sec a eső mód. Ellenvetés? Tapasztalat?
Kérném a jó tanácsokat, valamint, ha valakinek van K István féle olajzó feje az jelezze mert lenne pár kérdésem.
Elméletileg Itt legyártják.
Www.bike-parts-suz.com

300zal beszorozva megkapod a hazai listaarat kabera.
Digitális voltmérővel mértem, ünepek után kölcsön kérek egy másikat hogy lássam aval is ezt az értéket kapom.Külső generátorom van.Ha téleng nagy a baj, milyen árba lenne egy fesz. szabályzó?Ha már nem lehet javitani.....
Ket csavar tartja a fesszabot a generatoron. Manuel haverom ezt mondta ;-)