Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép kis moci. Jó szine van :-) Ma felrakok egy képet, felkerült a pótlóm
Azért a szemig érő plexivel vigyázz majd erősebb fékezéskor !
Én vettem egy szemig érőt az ebayen, alig várom, hogy kipróbáljam.
Blood Rabbit edition
Maga ott délen ne sírjon, nekem egy huszassal többe lenne, ha ilyen "köcsög" rendezvényekre szórnám a pézt
Az én problémám is a költséghatékonyság
Olcsóbb, ha nem veszem meg, nincs is bajom a mostanival, nem rázza a sisakom, csak szerintem jobban néz ki a szóban forgó plexi a gyárinál.
Ok. majd holnap beszélek vele, bár ha nem jön össze, akkor sem lesz tragédia, mert most a bandit talira gyúrok, még azt is emésztenie kell az asszonynak, pedig csak a fele költséget vallottam be.
Én már telefonon a felrakás után 10 percel beszéltem a hirdetővel, küld még lépeket emailen.De meggondoltam, így ha az miatt nem adná oda, mert rám hivatkozik, hogy én voltam az első, akkor nyugodtan mondjátok, hogy én letettem róla.
Ok. ha összejön, akkor beszámolok.
Valahol találtam egy oldalt, (utána kellene néznem, ahol lehet venni csak vario-t, amit fel lehet szerelni a gyári plexire, de úgy emlékszem, hogy az is ilyen 13 papír körül volt.
közben meglett a képesmotoros hirdetése is, a tiéd a plexi
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

ha létrejött a bót, kérek tapasztalatot milyen a gép vele
jaja, még kitalálom, ez nem rossz ár, csak tudni kéne hogy mire jó...
Ha tiéd K5 utáni, akkor eldőlt a üzlet.
Az bótól, akinek jó lesz a motorjára.
így kép alapján K5 utánira tippelek, de ezt az eladónak kellene megmondani inkább. Szóval nálam is ugyanaz a hiba amit írtál, a fejemet rázza a szél nagyon, hátha ez segítene hamár összemenni nem tudok
Azt a képről én sem tudom eldönteni, hogy jó-e az enyémre.
Simát nem akarok rá, csak variót, mert a 600-as bandimon lecseréltem a gyárit, GIVI túrára, az rosszabb lett, mert talán kevesebb szél jött a felsőtestre, de a sisak hangosabb lett, mert pont a nyakam környékére terelte a szelet.
most nézem neked még a K5 előtti gép van, ott más a forma, nem tudom az eladó darab arra való-e
most is hasonlóm van, MRA túra 2 lyuk van rajta, nekem alacsony...de ha neked esetleg kell bótolhatunk
Ha BEEP-el nem jön össze a bót, a plexi engem is érdekel.
Hol vagy helyileg a túraplexi érdekelhet, nekem sima túra van, nem vario-s, de valahogy ez is kicsi nekem.
Nekem ilyen plexim volt.

192 centis magassaggal arra volt eleg, hogy nem volt akkora huzat, a bogarak csak a vallam ertek, eleg sok szelet levett a felsotestrol. A sisak mar szelben volt, igy a bubogas, zugas mar nem jelentkezett.
Hatranya, hogy azok a bogarak, amelyek nem a ruhamon landoltak azok vagy a plexin vegeztek vagy a plexi feltolta a sisakra.
A konzolja meg megvan valahol.
Jogos, beneztem....
Sziasztok!Lég-olajos Banditához eladó egy MRA varió sötétített túraplekó,és egy csomagtartó konzol+platni.Mindkettő 13ezer.
Kösz, utalok!
Elnézést a töketlenkedésért nem tudom feltölteni ezt a "K"képet ha valakit érdekel írjon talán holnap sikerül!
No végre sikerült!
A kép elmaradt!
Zöldi!A tanktáskát feladtam,használd egészséggel!Márkatársak nekem is van egy kisméretű"vérnyúl" plexim a 750-es Banditomon volt és Puig-ra cseréltem.Jelképes összegért megválnék tőle.Nem sok szelet fog de nekem tetszett a töklámpás Banditon.