Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kamu, hidd el!
Azzal fogja kezdeni, hogy nem tud személyesen elmenni a motorért.
Keresd Zóldit itt!
Sziasztok mond nektek valamit ez a név Carol Amanda,eemailt irt nekem hogy megvené a motort ,de nekem nagyon kamunak tűnik ez az egész.
Sziasztok .

Én 1 hete vagyok büszke Bandita tulajdonos ! Bár az enyém inkább csak "Bandika" ugyanis egy 91-es 400 cc -s kis paripa . Kezdő motornak ezt választottam és eddig nagyon tetszik . :)
Viszont lenne egy kérdésem hozzátok , mégpedig az hogy szereznem kellene rá jó árú lánc szettet . Van valami ötletek rá ? Nagyon megköszönöm az infókat előre is !
Nah széles utakat és Isten vigyázzon rátok !
Basszus, lélekben veletek leszek, Én + Anya pedig a szomszédos Erdélyben!
És hány éves a bőrruhás csaj? A többi adat rendben!
Sziasztok!

250-es bandithoz hengerfejtömítést és szelepet honnan lehet rendelni?
Köszi a választ előre is!
Szevasztok Banditák!Ha egy üzlet beindul.Ezen kivül van egy középkorú csinosnak tartott 165cm 54kg-os fehérnép/néha sokat lotyog/ motorozni szeret!Bőrruhája,sisakja,csizmája van.Ruházni nem kell!Komolyra fordítva.Jó a szemetek,a kerék az egy Verhoviná-é.A gumik mögött egy Mária kép /azt hiszem gagyi/A markolat úgy tudom a Lajosban 22 ejró.Szokásos árfojam 250Ft/Euro.Üdv!Zolti
Ez nem is vérnyúl.... vérnyúl csak 1 fajta van
értékesnek látszik... valami gyűjtőnek eladom
bandit.hu, tengerpart
licitvadászok harmadik epizód
Zolti, az nem Pilot sport? A road mintája nem ilyen.
Engem meg a motor, ami mögöttük van!
Tudni már róla valami közelebbit?
engem a gumik mögötti kép érdekelne, az is eladó?
Szia Zolti!

A markolatért mennyit kérnél?

Köszi!
A kis "vérnyúl" megint lemaradt!
Zöldi!Én is köszönöm a gyors utalást!Talán ma feltudom tenni az eladósorba került dolgaimat.Hangsúlyozom nem a hatalmas árbevétel miatt csak a helyet fogalja és hátha valakinak tudok segíteni!/Amúgy is a pénz a legkevesebb./ 1db. "vérnyúl" plexi /kicsi/ jelképes összegért.1pár Bandit markolat/új/.Valamint a képen látható gumik.170/60-17 Michelin Macadam,Pilot road /első,hátsó/ kb 60%-osak.Üdv!Zolti
Minden nap motorozom, nem tudom átérezni a problémát
Ez már remélem sokat terel. Kipróbálni nem tudom Lehet nyár sem lesz. Mindjárt jön a tél megint
Tegyél rá karbon fóliát
Zsír amúgy
Táska itt, della ott!
köszi!
Majd ird meg, hogy milyen!
Kíváncsi vagyok...