Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek sok értelme banditra nincs. Az a rész a szélén, ahol még lágyabb (supersoft) a keverék, soha az életben nem ér le elöl.
Bőven tökéletes az egy komponenses power, az csak 24.5e ft.
A piáááár -t ismerjük és a tényeket viszont fokozott figyelemmel várjuk! :)
A találkozási pont persze nem fért be :)
igen
majd minnyá jön zöldi Úr és mond neked még jobb árat
Például ez jó lehet előre?
http://www.r17.hu/974-michelin...
Aki szidja a BMW-t:
REndőrségtől:
Volt törekvés, hogy heterogén legyen a flotta, így már a kilencvenes években számos Yamaha érkezett. Összességében elégedettek voltunk velük, bár a régi XJ-k nem értek el akkora futásteljesítményt, mint a német bokszerek. ...............Haveréba is 130-e van (1200GS)egyszer cserélt eddig a kardánnál pár csapágyat....
Én az autóba ilyet tettem és bevált, a gyári kárpit alatt észrevehetetlen, motorra is jó lehet, tetszőlegesen méretre vágható:
http://www.tutihifi.hu/kereso....

de talán létezik direkt motoros is 1 párnával
A láncolajzás Mekkájának topikjában ez eretnekség.
Melyik ez?Rendelnék én is.
De engem viszont érdekelne a dolog,mert nekem nem folik az oil a láncomra! És nem is fog soha! Spravel eddig 40e van benne,és semmi nem látszik a láncon! HiHi!
Jó helyen reklámozod a cuccot! Itt majd mindenkinek folyamatosan folik az olaj a láncára!
en az elektromos fenyszoro ällitäson gondolkozom.. :-)
Van egy läncspray, valami 4e Ft/flakon az ära... befujod läncot, egesz ejszaka ällni hagyod, es min. 2500 km-t garantälnak... (esöben is..:-) !) Most rendeltem, majd täjekoztatok..:-)
Aki beteg az beteg.
Én még kocsival sem akarok sehova menni.
Titta depi van.
Most jottem egy kis karikarol;-)
hali. nekem kell, hova küldjem a pénzt és mennyit.
Nekem van paypal accoun-tom. Ha átutaljátok nekem a lóvét én megrendelem nektek, ha csak ezen múlik :)
Én nem tudok rendelni,mert eleve nincs semilyen bankkártyám .
Meg csak egyedül maradtam, másnak nem kell, így várakozó álláspontra helyezkedtem evvel az olajzóval .
Van egy Jagermeisteres adagolóm, azt valamilyen tartályba beépítve megpróbálok hasonló elven működőt csinálni .
Terv nekem is...........Pénz nincs még rá.
Én már voltam asszonnyal 3 hete, hazafele le is fagytak az ujjaim
De már rohadtul várom, hogy kirügyezzenek a fák és legyen 15-20 fok. Amint ez megtörténik irány Ausztria, aztán Montenegro, majd Olaszok. A tervek már megvannak
Amúgy meg csak kérdésképp érdekel valakit 3 részes lajosos Nyereg+hengertáska?
Én ebben az évben még nem ültem motoron.És szerintem az április sem lesz kivétel ahogy néztem.
Van más megoldás. Retek, hideg időben nem kell motorozni
Mindig eszembe jut az a dokumentumfilm amit pár hónapja láttam valamelyik csatornán, ahol Norvégiában a fanatikus fickó mondta a riporternek, amikor megkérdezte, hogy télen is szoktál-e motorozni. A válasz: "Hosszú évekig igen, de amikor egyszer -32 fokban megfagytak a szemgolyóim és pár napra megvakultam már nem"