Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a műszered?
Ha jól emléxem a nagybandin külső generátor van. A 600-on is? Az baj, mert azokban belső feszszab van. Javítani nem nagyon lehet.
Üdv mindenkinek!Segitségeteket kérem, a 600-s banditom generatorja tultölt. 15.70 V mértem.Mit tudnék tenni, hogy tudnám orvosolni?Elöre is kösz.
A BT023 kicsit keménynek tűnik de remélem jó lesz hátul.
Ma sem bírtam ki, oszt' mentem egy kört Samuval. Kicsit hideg vót, kicsit szemerkélt az eső, de akkor is kibaszottul megérte!
ok, akkor kérlek írj emailt, mert nem biztos hogy nézem a fórumot. a mail címem ajonaskukacfreemailponthu köszi szépen!
Bp szint úgy! de egy kis türelmet kérek! Jövőhéten írok, mikor-hol-hogyan lehetséges a próba!

köszönöm a megértést!
A 45-öst megpróbálnám ha lehetséges, de talán hogy a 44-es is elég, ez majd kiderül... Én BP-en vagyok, a csizma hol található?
38,39, 44, 45

Szia, ez a csizma mekkora?
TCX 7109G / X-FIVE PLUS GTX BLACK 39900
Sziasztok!

Egy ismerősömnél maradt pár TCX márkájú csizma, amit bőven bolti ár alatt kíván minél hamarabb értékesíteni. Aki esetleg mostanában tervezte, hogy vesz lábbelit, érdemes ezt az ajánlatot megnéznie!

TCX 7523W / URBAN WP BLACK 29990
TCX 7113G / JUPITER-2 BLACK 36500
TCX 7098G / CUSTOM GTX BLACK 39900
TCX 7102W / X-FIVE WP BLACK 36500
TCX 7109G / X-FIVE PLUS GTX BLACK 39900
TCX 7136G / AIRTECH GTX BLACK 39900
TCX 8018G / T-LILY GORE-TEX BLACK 39900
TCX 8013W / LADY AURA WP BLACK 36500

Méret miatt kérdezz, mert utolsó darabok!

Pár csapágyat meg szimeringet....És menyiből jött ki a mutatvány?
Meselj mar ;-)
A power, nem 2ct. O fokban stoppizok vele barmikor.
Nem vagyokegy Szotyi v Norbu, de sosem csuszott meg meg, most van fent a negyedik ilyen elol.
Gondolom ;-)
A csik plusz egy centi a nagyonpuha resz....
Oké
Köszi Erik!
Szotyinak ne hidd el amit ír, mert rá nem vonatkoznak a fizika törvényei.
Más dimenzióban motorozik.
Normális motorosnál, mire elkezd kopni az első gumi széle, már a sisak is kopik.
nem, majd kedden megjön és akkor felteszem..:-)
Akkor ez most titkos?
Nono
Akkor egy jó alternatívát kérnék hogy ne féljek a kanyarban.
Ez nem uzemszeru.
na, azért a BMW-ről tudnék mesélni..:-)
Nem reklámozom... csak majd véleményt nyilvánítok..:-)
"Az a rész a szélén, ahol még lágyabb (supersoft) a keverék, soha az életben nem ér le elöl."

Gondolod?