Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves fórumlakók! Valakinek valami ötlete házilag készített ülésfűtéshez?

Egy bajom van a bandittal. A menetszél pont a golyóimra megy :S Jó volna melegíteni őket néha :D
hasznält 120/180-as pärban, Bridgestone BT020-as, profilmelyseg 3,5mm.. Info: lucifer0820@freemail.hu
lesz nemsokära olyan oldal.. :-D

Bandit 250 läncszett kb. 24e, meg ilyenek..
..es eltudsz majd menni vele vagy 7e km-t...:-D
Gondolom 600asra nem jó?

Amúgy szükségem lenne egy 2001-es 600N-hez pár dologra, ha tudnátok segíteni megköszönném:
- bukócső
- gyári visszapillantó
- gyári fényszóró rögzítő csavar
Eladó a képen látható GSF 1200 gyári új bukocső a bolti ár alatt,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Köszönöm szépen Zöldi!
Pilot road, road2, road 3
mind 6 milliméteresek, az árok aljáig.
Ha segít valamit. Ennél több max az enduróknak szokott lenni.
Sziasztok Hölgyek Urak!
Tudna nekem valaki mondani egy számot mennyi lehet egy teljesen új 160/60as Metzeler Z6os profilmélysége. Megköszönném
Pesze, ráér, van tanktáskám, csak még a 125-ös laverdámhoz vettem '99-ben Kicsit már nemolyanjó :D
A macadammal sok bajom nem volt, most már PR buzi vagyok
Köszi.
Zöldi!A gmail.címedre elküldöm az elérhetőségemet jó lesz?Telefonon megbeszéljük hova küldjem.Remélem Húsvét után is megfelel,de ha ragaszkodsz hozzá és az ünnepek alatt túrázni akarsz isten-bizony feladom izibe.Üdv!Zolti /vegyél még valamit úgy tudom szereted a Michelin Macadam gumit/
cr7e gyertya 2000/db, motul 5100 9500/4L
elérhetőségem adatlapon.
Karc és kőfelverődés elleni fólia.Autódekor cégeknél.
Ha tudsz szerezni javítófestéket, akkor légyszi írd meg, hogy honnan sikerült. Én voltam a győri suzuki kereskedésben, de azt mondták, hogy ők nem forgalmaznak javítófestéket. Nekem az ülés kezdi kidörzsölni a tankot, amit nem is értek. Arra gondoltam, hogy valahonnan szerzek fóliát, hogy ne a festék kopjon.
Ilyen átlátszó védőfóliát szerintetek hol lehet venni?
Sziasztok! Ősszel szert tettem egy 250-es banditára. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen olajat ajánlottok bele? Illetve milyen gertyát?
Esetleg van olyan weblap amiről szerettek a géphez rendelgetni, mert olcsó vagy vmi? :D

Köszi a választ előre is :)
Az O gyűrűk.
melyik bandit karbitömites dräga..?
Naaaaaaa, ezt Én szoktam!
Hogy veled mindig történik valami!Én biztos, hogy lekenném javítófestékkel. Ha lefújatod, lehet, hogy ugranak a tankon sz emblémák is.
Jó!

blokkolnám
Zöldi!Lefényképeztem a tanktáskát,20 ejró volt.Árfolyamgátas átváltásban 250Ft/euró jó lesz?Űdv!Zolti
hát ja ............. tavaly ...... már kijött a borso meg a hagyma .... majd lesz mire fogni miért 1200 ft az új hagyma