Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerda este.
No, én meg félig hülyeséget beszéltem.
Az oldaltartóban van különbség, a felső tartóban nincs.
A k5-K6 650-re a PL534 oldaltartó való
A k7 utániakra a pl539.

A felső topcase tartó az 539FZ, az megegyezik mindkettőnél.
Na, most láttam ezt az bejegyzést! :-) De már küldtem emailt is... akkor mégis felhívom, köszi.
Sziasztok olyan kérdéssel fordulnék felétek hogy van egy K8-as banditom és a leőmlősor megsérült. Mien leőmlősor passzol rá ami nem katalizátoros?
A hirdető nem tudja, mit hirdet, ez ajó a tietekre!
No problem :-)
a k5 az évjárat igen...

csak az itteni urak tudják mi a különbség ami miatt némi alakítás kellhet(maximum a lábtartó konzolnál nem passzol teljesen).. De egy telefonhívással az eladó is biztosan meg tudja mondani... Korrekten leírta...én viszont csak felületesen olvastam linkelés előtt sorry
Köszi! Férjnek suzuki gsf 650s 2005-ös van... ez lehet a K5 "suzuki nyelven"? Mert ha igen, akkor nem éri meg annyira, hiszen a hirdető csak egyben adja el, de a hirdetésben szereplő leírás szerint férj típusára csak a hátsó csomagtartó vagy rack vagy mit :-) szerelhető fel. Szerintem. Azért nagyon köszi, hogy próbálsz segíteni.
Szia zöldi,
Köszi! Küldtem privit...
Üdv.
enyémen Hornet kormány van...
a csutka kormánytól elszoktam...
köszi szépen a tanácsokat!..:D hátha segít az izmosabb! még én nemtum milyen fékbetéttel kezdjek de ha tudsz valamit szívesen meghallgatom!..:D
a daciaban
A motoron?
nemhiszem. idokozzbem kiderult,neem az ilyeneen megfajdul a derekam k 20km utan. pl vfr750nel ki lehetne kergetnia vilagbol.
fjr lesz legkozelebb. az tokeletes. ugy tiz ev mulva
erősebb a busa lényegesen....és itt véget is ér a történet!
Mivel müködési kulturájában az XX viszi magasan a pálmát... Aki szereti a precíz müködést értékelni fogja..
Hozzáteszem a régi busához viszonyítva!
na mielöbb próbálj...vagy inkább ne! mert onnantól sovárogni fogsz utána...
erre kivanvsi vagyok,eroben/rugalmassagban hogy viszonyul egymashoz a harom?
azt gondolom,hogy a busa ilyen szempontbol gyalazza a masik kettot, egy kicsit tuningolthoz volt szerencsem,fincsi....
egy karbis sbk kormanyos be van igerve probautra,kolokkorom nagy alma volt az xx.
igen átment!

én most rónásat használtam abból is a puhábbat,de most váltani fogok valami harapósabbra,hadj "vasalja"meg a tárcsát,hátha elmúlik ez a 25%-os dolog
magyarul műszakin átment és azóta sincs vele problémád! és milyen fékbetétet érdemes használni hozzá?
tévedtem...
Igen, én a touno adatairól beszéltem, az xx-ét nem is tudom
igen valóban...megjelenésekor 164 le harangoztak be...
ami valójában 152 -156 ...
a red baronnál 156 le mérik öket függetlenül ,hogy karbis vagy ram air-es fi...
nekem volt mindkettő ,söt hayabusám és fzs 1000 is..mind gyári volt..
egyébként próbálj ki egyet utána hitetlenkedj ...
http://www.factorypro.com/dyno...

Minden gyártó szeret túlozni, de a Honda nagyon. Pl egy ismerősöm sajnálom, hogy 170 lo utan fize a bledre..
nincs vele baj,de frissen felszerelve mentem müszakira,és ott a 25%-os fékerő mérésnél nem egyenletesen fogott a fék,
vizsgabiztos mondta,hogy én ezt nem érezhetem,de Ő is kipróbálta vagyis ment vele egy kört,és nem érzékelte,más probléma nem volt vele eddig