Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, majd szólsz ha lesz valami, köszönöm!
Bocs, de elszórtam valahová!
De néha szokott írni, ha van új gumija.
Ha nem késő, akkor majd megírom, ha ír!
Rendben, köszönöm!
Bár Zöldi is jó ajánlatod adott a road attackra, szerintem tőle lesz
Megpróbálom neked megkeresni a srác számát akitől vettem, kis türelmet kérek!
egy jó kis oldal, aki még nem ismeri, ha ismeritek akkor is itt van :) http://fr.microfiches.net/
És hol lehet ilyet vadászni?
Miért nem "vadászol"?
Én a PR2-t vettem 4 évesen zsír újonnan 23-ért postával.
Ha a conti melett döntök, akkor biztosan road attack lesz!
Nekem a Motion 5500km-ert bírt.....

A sima RA 14.000-ret
A RA2 (amire azt írják hogy 30%-al jobb, meg drágább is) meg csak 11-12.000-ret...


Szóval RA van fent most is......
Teljesítménye nekem elég.Kizárólag akusztikus szempontból "kevés".
Mondjuk multkor rosszalkodtam egy kicsit és 1:120, 2 : 170 körül :-)
Megy a kicsike!
Le, simsonnal sokat egykeróztam. De csak ha üresek a dobozok, különben 4000-től nagyon gyorsan jön fel az eleje.
Egyszer mentünk Anyával, 5ben ment a krúzolás(ahogy általában), aztán beragadtam egy busz mögé. Keskeny volt az út, sokan jöttek szembe, aztán megláttam egy rést, ahol tudok majd előzni.
Szépen elkezdtem pakolgani le kettőig, közvetlen előzés előtt szebbik felem elkezdte a kérdést:
-Hova váltogatsz má........ááááááááááááááááááááááááá?!&#@&#&
Az 1-et le mered kottázni?
Egy üres úton majd próbáld meg. Hanyattverni nem fog, ha nincs tele a topcase. Csak vigyázzzál, rá lehet kapni
Nem. Még néha egyedül is púposkodom és akkor sem merem. Szerintem nem is tudom 5-nél jobbat gyorsulni. Parázok rendesen!
Ennyiért találtam a legolcsóbbat.
A többi márka meg már 40 körül van.
Nemmered leforgatni a kettest két személlyel :D:D:D:
Az elég kövér ár egy contiért.
Olyan sport dob nincs, ami nyomatékot ad alul?

Kell a f@sznak a fönti tolás
Miért szeretnél másik dobot?
A Banditnak -szerintem- kifejezetten szép hangja van a gyári dobbal is. Az ilyen univerzális doboktól félek csak hangosabb lenne. Amit pedig már a teljesítmény miatt is rátennék és road-legal is lenne, végezetül mire be lenne hangolva annak az árából már bőven kijönne a nagyobb motor is.
Az enyém is nagyon kattogott, meg visszadurrogott. Kis fordulaton, sebességben rángatott és csapkodta a láncot. Adtak neki egy kis anyagot alapjáraton, egészen szépen kisimult.
Hát igen.27 ezer párszázért itthon is találok kipufogót.Mindenesetre köszi all.De ha valaki tud jót szépet olcsón ne tartsa magába!
Ez mindenképp érdekes,nálam az RAII elöl 18e-t bírt és az oldalában lévő lehetőségeket igyekszem kihasználni..... .........tiéd talán gyári hibás lehetett keverék szempontjából?