Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Normális,mindegyik csinálja.
egy kérdésem lenne: (bakon) indít bemelegít, szívató vissza és 2000 körül tartom folyamatosan és néha kattogó zörgő hangot hallok, de nem mindíg, csak híbe hóba. szelepeket 4000 el ezelőtt állították.tudom nem egyszerű a kérdés. 57000km van benne szervizkönyves. 53volt utoljára szervizbe. vagy ez normális?
hali. nekem is kellene vennem új gumit, csak nem tudom eldönteni. valaki segíthetne. nekem fontosabb a tapadás! de azért nem kell pálya gumi. köszi
Ha sportosabbat raknál fel nem forgatná el annyit.
nekem a RAII elöl eddig olyan 4ezret ment, de még nem látok rajta kopást. Még az írás is benne van a közepében.
Úgy tűnik tényleg sima ra-ok fogok venni hátra.
Ha valaki tud olcsón, szóljon!
A neten a legolcsóbb amit találtam 35600 péz.
Nekem Motion van fent, újonnan vettem rá. Nincs mivel összehasonlítanom, de elég kemény gumi, kb 7000km van benne alig látszik kopás rajta. Szerintem a tapadása nem a legjobb, én sem vennék ilyet újra.
Nekem a RA2 elöl 9e km alatt eldobós lett. A két oldala túl puha, teljesen simára kopott, míg a közepe 3mm volt. Pedig nem is vagyok kanyarvadász.
Köszönöm a válaszokat, akkor a Contimotion kilőve!
Elöl új road attack-II van, hátra meg megy majd egy sima road attack.
Köszi
Sporattack előre,Roadattack hátra és nem lesz gondod,mondom ezt több garnitúra elkoptatása után.
Szevasz !
Egyszer "véletlenül" egy használt motiont raktam föl, de ijedten le is szedtem, mert állandóan elforgott.
Következett a road attak , gond nélkül, simán kibírt 15 ezer kilométert, aztán még műszakira is azzal mentem (na, jó , "minimál" műszaki volt.)
Mindezt egy Busával, és nálam
Sziasztok!

Itt szinte mindenki több gumit koptatott el eddig mint én, ezért kérdezek hátha...

Nem nagyon tudok dönteni 2 gumi között, a continental contimotion, valamint a contiroad attack között.
A különbség csak 2 ezer forint.
A contimotion gondolom lassabban kopik, de a másik talán jobban tapad.
Vajon lehet olyan helyzet, hogy a contimotionnal elesek, de ugyanabban a helyzetben a road attackal nem?
Szevasztok Banditák!Ennek a kipufogónak érdekes a "formavilága",de hát kinek a pap illetve a papné.Az is érdekes,hogy jó 250-1300 ccm.-re,mert úgy gondolom,hogy a dobokat a motor űrtartalma alapján méretezik tehát nem tennék fel egy 400-as Bandit kipuffot egy 1200-esre.Bár nem vagyok tudora a kipufogóknak/ ez egy külön tudomány főleg a 2 ütemű/ ez csak az én véleményem.Nem is ezért írok,nem is ide kapcsolódik a problémám.Elektromosságban jártas motorostárs segítségét kérném.Hol tudnék olyan jelfogót beszerezni ami meghúz 2,5-3 voltról.Itt nálunk mindenki 5 voltost tud adni.Netán valakinek van a birtokában és eladná nagyon lekötelezne.Előre is köszi a segítséget!
ebayen lőnék valamit
jah most látom, hogy 600-asod van...azt nem tudom.
Elméletileg jó. 53 mm a cső mérete.
Valaki ismeri ezt a dobot?Jó lehet banditra?
ok, köszi
Ja es kb a felét hasznaltam el és kb 80%-a kész van a kipuffnak.
Úgy látom király lesz a cucc!
Ez komoly cucc tényleg.
Sziasztok!

Eladó egy használt Arrow titanium verseny dob banditra, bemeneti cső 54 mm átmérőjű, szóval passzentos az összekötőcsőre. (650-es k5-k6-rabiztosan!)Hossza 37 cm, kb 2,5 kg. A hátoldalon van 3 kisebb horpadás, de nem számottevő.

Nincs benne E szám.
Bilincs és hangtompító nincs hozzá.

ára: 20.000 Ft.
Fityo!
Örülök hogy elégedett vagy a termékkel.
Már csak50-es, és 52 méret van belőle.
A Racer TOHO-ból van ezen felül 54;56;58 méret.
Az nincs
Ez csak egy hirtelen jött ötlet volt.A kivitelezését még nem gondoltam át
Csak gondoltam hátha valaki próbálkozott már hasonlóval..
Mindenesetre valamit csinálni akarok vele mert így csúnya.Pénteken úgy is megyek Sima Béláékhoz a telómért.Megmutatom neki hátha nátha.