Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Babsziztam ;-) itt pesten meg 3 ev napi simsonozas. Full rendbeteve, 1 evig semmi,aztan elkezdett elfoglaltsagot jenteni..egyre surubben.
Pedig tisztan emlekszem h Abasarra postaztam Neked ;-)
Simsonja volt ,ha jól emlékszem,de neki azzal sok baja volt...nekem ezzel még semmi,csak megszakító hézagot és a gyújtás állítottam ellenőriztem,meg gumit vettem még rá.
Lehet, hogy Zöldi nem szocizott régen?
kb 1200ft-ért
Kell az bele ,én még csak fékbetétet vettem bele előre,tehát bírja.
A táblától 30 méterre van a házunk a fő út mellet az utolsó ház,ha felfelé mész ki Füredről. Az úttól kb 15m
Mennyit?
Sehol, az benne a jo ;-)
Nem hiszem, a falud csak ki volt tablazva ;-)
Etkót legyorsulja?Enyémen 300-as henger van 4 felömlővel és 34-es tuning,de német etz karbi.
Ok de akkor, hol a szoci fíling?
Egy kicsit radobsz,adok olyan sr 125 yamahat, h megszolal ;-)
Nagyon komolyak ezek a gépek,minden tiszteletem annak aki egy komoly sok csatornás helivel tud repkedni,meg mindenféle trükköt.
Uhh helivel?Ahhoz kell tudás,az nekem már sok lenne,én ahhoz már hülye vagyok,nekem még van 1 repcsim,Mephisto,na az pont elég,állandó korrekció akkor is,ha csak egyenesen repülök,a Hyper is faja gép.Bocs az offért.
NA, ha lesz MZ, megyünk felétek. Ha csak a Bandit marad...na azzal is :-)
Igen ?Akkor a házunk előtt mentél el.Sajnos tényleg nem jó csak a Füred -Háza közötti szakasz.Pedig Mháza és Psasvár közötti rész lenne a tuti,ha az út nem cross pálya minőségű lenne.
Bocs az Off-ért
Hobao hyper 7 -tev versenyeztem. Autós multam nincs sok de helikopterrel évekig nyomtam az OB-n , bíróskodtam 3D-ben és oktatok.
Most voltam feletek,matrafured-matrahaza tok zsir,a tobbi resz meg ugysem er egy forintot sem
A tank nem gond,kavics bele aztán góóó,az ki hozza a rozsdát,igaz kicsit fárasztó.
Ismered a Baját?Neked Hpi van?Nekem FG volt,az csak 1:6-os.Most elektromos van:
http://shop.modell.hu/lrp-1304...
brutál ahogy megy,ráadásul ez elfér keresztben az ülésen
Igaziból jó ideje áll. Lenne mit rendbe rakni. Gondolom karbi pucc, lehet, hogy szimering csere. egy kicsit a tanktól félek, hogy rozsdás.
Baja=1:5 benzines Rc

Még a végén tényleg meg kell vennem a TZ-t