Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló nem akarok okoskodni de hogy zárod le minden részét szivárgás mentesre?mert ha fagy is akkor is talál magának valami rést a jég!És mi a garancia hogy nem repeszti szét a csövet?
Mélyhűtőláda. Ott hidegebb van
Én inkább kipufogóshoz vinném.
Az utolsó 3 képen lévő sérüléssel mit lehetne kezdeni?Arra gondoltam,hogy csak azt az egy leömlőt feltölteném vízzel ott a"kanyarban" és kiraknám egy estére a szabad ég alá.Hátha a jég kinyomná valamennyire.Vagy felejtős az ötlet?
A képek ahogy ígértem!Szerintem nagyon megéri az árát az a tisztító cucc!Bár még nem vagyok teljesen kész vele.
Racer Cool TFL-ből milyen méreteitek vannak?
Akkor oké.
Az hát! Nekem is írtak, de nehogy visszaválaszoljatok ezeknek!
Köszi a válaszokat, mostmár látom a neten hogy ez kibaszott nagy átverés.

A kurva anyjukat!
Hallottam. Nekem afganisztanbol irt egy srac, az elozo motoromal kapcsolatban. Levelezgettunk, atutalta a vetelar 10 szazalekat,kuldtem a csajanak egy alairt atveteli elismervenyt, taroltama gepet meg 2 honapig, majd marciusban megjelent szenne barnulva, es elmotorozott a frissen kiaakult hoviharba...
En is hirdetek par motort, ezek az angol nyelvu kocsogok rendzeresen megtalalnaalnak, most mar rutinsan valaszolok, hogy cash only-)
Mar egyszer mutattam. Elkepeszto....;-)
Egyszer írt nekem egy Robert Williams, most a tesómnak meg Gabbart Anderson.
Akkor tuti átverés...
Igen az.
Halott a neve szerint.
Valahol irakban halt meg.
Sziasztok!
A tesóm árulja a motorját, és írt neki amerikából egy katona, hogy őt érdekelné, előre utalná a pénzt, csak adjon bankszámlaszámot.

Hallottatok már hasonló esetről?
Átverés lehet?
Várjuk az eredményt.
En voltam.Holnap tesztelem a cuccot
Ha valakinek esetleg segítség (nem tudom ki lakik a XIII-ban)

http://www.darazsgarazs.hu/hir...

Köszönöm!
Annyit mindenképpen mondj el neki, hogy fényezett - lakkozott felülethez ne érjen, mert azt károsíthatja.
Én ajánlottalak egy havernak, azt mondta sürgősen megy hozzád venni. Lehet, hogy ő volt, nem kérdeztem. Ha mégis, menni fog újra, mert nagyon kell neki a tisztítód.
Hello !Ki volt ma innen nálunk kipuff tisztítót venni?
Én sajnos nem voltam bent épp.
Nagyon kicsi kerttel
Földesúr :D
Kettő házunk van
200+ forgalomba helyezes