Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint a motoron.
Amúgy ilyen gumma van nekem rajta:

http://www.heidenau.hu/motorgu...
Vastag pokróc kell
Na most azt kérdezte az asszony, hogy mikor megyek érte

Én nem értem a nőket! Olyan perverz mind
Ja és olyan földutakra mentünk vele...szal az asszonynak nagyon tetszett,csak pokrócot kell vinni
Én majdnem annyit mentem az etkóval mint a bandittal,majdnem...nagy élmény nekem és pöc röff indul.
Ha megveszem a MZ-t felkötök hátra egy Baját és csapatunk egyet egy jó Off-road pályán
Hali bandittársak!

Valakit érdekel egy tiltás oldó (g-pack)?
Hát ezért vettem a Simsont is. Esküszöm előjön a gyerekkorom. Hát vívódom a TZ miatt. NEm is occó de nem is drága. 100-ért adná a haver majdnem még egy motorral :-)
Nosztalgiázni jó főleg,meg néha munkába járásra is.Fillérek az alkatrész,nem csak a gumi meg a lánc,nehogy már munkába a drága bandit alkatrészeit koptassam.JA MEG TECCCIK VELE MÁSZKÁLNOM TECCCIK érteni?Hosszú túrára nem használom,csak rövidebbekre.
Ha,nincs tanksapkára szerelhető tanktáskád(pl:quick look),akkor én is inkább a posta mellett döntök.
Kérlek fejtsd ki nekem, hogy miért tartasz egy ETZ-t a Bandi mellett. Hátha meg tudsz győzni, mert én is szeretnék venni. Az asszony erre azt mondta, hogy ha ott a Bandit, akkor ő nem fog túrázni meni a TZ-vel és szerinte én sem.
Ennek ellenére nem hany nyugodni, hogy a szomszéd garázsban van egy eladó.....
Nyugodtan...van bőven.
Köszi, azt hiszem élni fogok a lehetőséggel a jövő hónap elején!
590Ft ajánlott levélként.
Mennyiért postázod előre utalásnál?
Igen,gondolom hogy a hegyekben mostanság nem "népünnepély" a motoros élet.
Igen,de nem tudom,hogy mikor megyek Pestre...Mátrában lakom.Végül is nem sűrgős itt néhol jegesek az utak,főleg reggel....tehát motorozás max ETZ-vel
Kellene belőle?
Tényleg,bocs.
Szia.
Oldalatokon nincs fent a leömlő tisztító?
Mail ment!